Jak zalozyc haslo na router???

tatauta

Użytkownik
Dołączył
Maj 26, 2013
Posty
1
Witam.
Prosze o pomoc, jestem zupelnie zielona w temacie, internet to dla mnie czarna magia...
Od kilku dni mam neta w Unity Media. Router dokupilam sama Sitecom, najtanszy. Facet zalozyl nam modem, do niego podlaczylam router, 3 laptopy pierwsze 3 dni chodzily rewelacyjnie. Potem zanim jakakolwiek strona mi sie otworzyla czekalam dobre 3 min. Szukalam pomocy w necie, znalazlam jakies forum w ktorym koles opisywal krok po kroku jak zalozyc haslo na router, zrobilam wszystko wg jego instrukcji i wtedy zaczely sie problemy, na moim laptopie nie moglam sie polaczyc z netem, wspollokatorzy tracili polaczenie po jakims czasie. Umiem sie zalogowac juz na router, haslo admin, user admin, jak to zmienic? Dodam, ze nie znam sie kompletnie, zaden ze mnie umysl matematyczny, folder utrworzyc umiem, skopiowac, wkleic, tyle:/
Nie znam pojec, angielskiego, ledwie po klawiaturze sie czolgam:( Zrobilam zrzuty ekranu wszystkich zakladek, prosze, by ktos wytlumaczyl mi jak dziecku jak krok po kroku utworzyc haslo na router i na siec...Z gory dzieki!obraz 1.jpgobraz 2.jpgObraz 3.jpgObraz 4.jpgObraz 5.jpgObraz 6.jpg
 

johnnydoe

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 30, 2013
Posty
44
W tym co podałaś nie ma opcji zmiany hasła, weszłaś w opcje sieci bezprzewodowej (wireless, wifi). Na górze w adminie routera masz 'choose your language', zobacz czy nie ma 'pl, polish'. Wejdź w home/wizzard i wrzuć screeny stamtąd. Możesz też poszukać w instrukcji albo wpisać model routera w google i poczytać jak się zmienia hasło do niego.
 
Do góry Bottom