Jak zdobyć hasło główne do routera

holandialudek

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 28, 2013
Posty
7
Mieszkam zagranicą na domku pełnych ludzi interesuje mnie jak mogę zdobyć hasło do routera jak je złamać żebym mógł wejść w opcje routera??
 

dino90

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 14, 2013
Posty
32
Mieszkam zagranicą na domku pełnych ludzi interesuje mnie jak mogę zdobyć hasło do routera jak je złamać żebym mógł wejść w opcje routera??

"sorki ze wklejam to ponownie bo nie chce mi sie pisac "
ale ten koles az mnie irytuje

bardzo proste jesli masz fizyczny dostep do tego rutera !
najletwiej w swiecie mozesz go ZRESETOWAC i automatycznie ustawic ustawienia fabryczne

podejrzewam ze jesli jakos zlamiesz zabezpieczenia i zmienisz ustawienia to zarzadca Rutera tez sie szybko kapnie "bo inni beda sie skarzyc ze maja slabego neta" wiec to chyba nie ma wiekszego sensu
gdy ten koles odkreje ze cos tam pozmieniales to i tak zaraz to przerobi to po swojemu


a najlepiej jak przestaniecie dziadowac i zorganizujecie sobie wlasne lacze!
"nie zawsze tanio jest dobrze" zrobcie zrzutke i po klopocie
nawet jak sie podzielicie na 2 grupy to jest conajmniej po 7 uzytkownikow na lacze co i tak jest duzo !
bo gdyby ktokolwiek chcial z was grac online to co najwyzej w gierki na Fb albo na Nk

pozdro panie oszczedny ;)
 

holandialudek

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 28, 2013
Posty
7
zresetowac jedynie mozesz glowe mi chodzilo o haslo jak juz wspomnialem panie irytujacy heheh , czytaj ze zrozumieniem albo nie pisz wogole bo twoja odpowiedz mnie irytuje:)
 

f1><3R

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 15, 2013
Posty
27
Zalezy jaki router, ludzie szukacie pomocy a nie potraficie nawet zadac dobrze pytania. Dowiedz sie moze najpierw czy router ma funkcje indywidualnego przydzialu przepustowosci czy tez jest to najzwyklejsze automatyczne gowno na ktore w zaden sposob nie masz wplywu a dopiero potem zadaj pytanie podajac wszelkie mozliwe szczegoly takie jak model producent etc...
 
Do góry Bottom