jak zlinkowac

whitehawk

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 6, 2005
Posty
67
przy probie kompilacji wywala mi blad

[Linker Fatal Error] Fatal: Unable to open file 'WS2_32.OBJ'


jak usunac ten blad - ylko obrazowo prosze bo dopiero przeczytalem 300 stron symfonii c++
<


pozwolilem sobie zmienic ten post
 

whitehawk

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 6, 2005
Posty
67
no sooper ze udalo ci sie go skompilowac ale dlaczego tobie poszlo bezproblemowo a mi wyrzuca ze nie mam biblioteki?? moze bys mi to wyjasnil - bede wdzieczny a tym samym nie bede musial zadawac tak infantylnyc h pytan ( jak dla ciebie)

a moze wiesz jak sie z exp. obchodzic bo nie dokonca kojarze a jedynym sukcesem jest stworzony plik a i tak nie wiem po co .

jak masz chwile czasu to dopisz, a jak nie to nie ma sprawy jakos sam do tego dojede ale nie wiem czy w tym czasie nie usuna dziurki.
<



THX - za zainteresowanie
 

Pepi

Użytkownik
Dołączył
Maj 29, 2004
Posty
245
jak bys porównał source wklejone tu na forum do tego w pliku rar to bys sie dowiedzial co bylo zle

a co do obsługi to juz to tobie zostawie
musisz nauczyc sie troche myslec
<


i nie wszystko jest odrazu na tacy :]
 

whitehawk

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 6, 2005
Posty
67
jasne rozumiem a jakiegos linka do strony ( postu) o ktorym mowa posiadasz bo jakos nie moge sie na niego natkna - nie do konca wiem ktory to;

a jesli chodzi o moje myslenie to nie jes az tak zle ale najpierw trzeba miec podastawy albo wytlumaczone wtedy mozna zapamietac i w przyszlosci wykorzystac nabyta wiedze - jesli ona zawiedzie to wtedy ruszyc glowa i pokombinowac - takie jest moje zdanie - ale nie o polemike tu chodzi - jesli mozesz mi cos powiedziec na temat tego pliku to prosze

:nauka:
 
Do góry Bottom