Jak znalesc i usunac keyloggera??

d14bl0

Użytkownik
Dołączył
Luty 27, 2005
Posty
1
Wydaje mi sie ze mam keyloggera na kompie bo od tygonia zminia mi si haslo na jednym z kont. Jak sprawdzic czy mam jakiegos keyloggera na kompie(nie wiem jakiego), nortona mam i na przyklad ESK nie wykrywa, wiec tamtego tez moze nie wykrywac.
 

otaku_jp

Użytkownik
Dołączył
Marzec 1, 2005
Posty
6
Proponuję zacząć od przeskanowania kompa SpyBotem a najlepiej jeszcze drugim b. dobrym progsem AdAware. Powinno usunąć na 95% jeśli jednak to coś nowego czego nie ma w bazach danych tych programów, to załatw sobie programik HijackThis i zapodaj loga który Ci wypluje na forum CentrumXP.pl, lub tutaj (ja nie umiem jeszcze tego czytac, ale napewno bardziej doświadczeni forumowicze tak ^_^).

Otaku
 

amnesia

Użytkownik
Dołączył
Marzec 10, 2005
Posty
8
Hej
sprawdz sobie liste procesow programem Procexp i jak wykryjesz cos podejrzanego co nie powinno chodzic to DEL
smile.gif

Kiedys w znalazlam w internecie program wykrywajacy wszystkie keyloggery, niezaleznie od typu, poprostu wykrywal nawet te najnowsze, nie wiem w jaki sposob ale dzialal. Jak przypomne sobie jego nazwe to zamieszcze linka.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Tobi

Użytkownik
Dołączył
Listopad 23, 2004
Posty
114
Originally posted by amnesia
Hej
sprawdz sobie liste procesow programem Procexp (www.sysinternals.com) i jak wykryjesz cos podejrzanego co nie powinno chodzic to DEL
smile.gif

Kiedys w znalazlam w internecie program wykrywajacy wszystkie keyloggery, niezaleznie od typu, poprostu wykrywal nawet te najnowsze, nie wiem w jaki sposob ale dzialal. Jak przypomne sobie jego nazwe to zamieszcze linka.

Te nieopublikowane chyba nie wykrywa 8)
 

Johnny Fuckside

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 24, 2003
Posty
35
A moze znajdzie sie ktos kto napisze sofcik:

Soft sprawdzajacy, ktory z uruchomionych procesow reaguje na IRQ 1 i przy okazji pobiera znaki z bufora klawiatury.

Byc moze sie myle...
 
Do góry Bottom