jak zrobic serwer z NASTYXP z rozszerzeniem skrotem pdf

ttomekk

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 28, 2005
Posty
5
jak zrobic serwer z NASTYXP z rozszerzeniem skrotem pdf zamiast exe aplikacji. niech bedzie to nawet exe ale zeby nie pisalo exe i ze to apliklacja tylko ze pdf plik.

dziekuje za odpowiedzi i pozdrawiam wszystkich.

czekam na odp.
 

..ClaRoX..

Użytkownik
Dołączył
Październik 2, 2005
Posty
100
Zrób ta:
[nazwa pliku].pdf.exe np. coś.pdf.exe
Jeżeli ma być trojan, to zawsze plik wykonywalny być musi i nie da się tego zmienić. Proponuję Ci zmienić ikonke tego pliku (na taką jak mają PDFy) np. programem ResHack, lub zbindować z z PDFem programem WojassSimpleBinder lub Wspomagacz Fucking Fake File 1.0
<
Wtedy po właczniu tego pliku jednocześnie otworzy się i PDF i zainstaluje NastyXP
<


Po za tym przy domyslnych ustawienia rozszerzenia w WinXP nie są wyświetlane.
 

ttomekk

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 28, 2005
Posty
5
ale kazdy glupi nie otworzy pliku bo to jeszcze gorzej wyjdzie jak plik ma i pdf i exe

w poczcie bedzie mu wyswietlalo : nazwa.pdf.exe
przeciez to na gorsze wyjdzie..
 

..ClaRoX..

Użytkownik
Dołączył
Październik 2, 2005
Posty
100
Originally posted by ttomekk
ale kazdy glupi nie otworzy pliku bo to jeszcze gorzej wyjdzie jak plik ma i pdf i exe

w poczcie bedzie mu wyswietlalo : nazwa.pdf.exe
przeciez to na gorsze wyjdzie..

Wiesz, wsrób ludzi, których ja znam to 80% z nich otworzy ten plik, jeżeli tylko przyjdzie on od znajomego
<
Ale jak jest z Twoją ofiarą to nie wiem, być może, że nie da się w ciula robić
<


Ale nie ma możliwości, żeby trojan był z rozszerzeniem *.pdf. Musi być *.exe, albo ewentualnie *.scr, *pif, *.com, *.cmd i *bat chyba. Ale to niestety będzie się wiązało z takim problemem, że ikony nie da się wtedy zmienić.
 

red_ag

Były Moderator
Dołączył
Listopad 26, 2005
Posty
261
Zwal wine na Adobe Reader. Zapisałeś plik i zmieniło Ci na *.exe
Nic innego Ci w tym momęcie nie wymyśle.
 

astRX

Użytkownik
Dołączył
Maj 17, 2005
Posty
188
Originally posted by ttomekk
w poczcie bedzie mu wyswietlalo : nazwa.pdf.exe
przeciez to na gorsze wyjdzie..

Podejrzewam że nic mu na poczcie nie będzie wyświetlało bo plik przechwyci AV (chyba że masz wersję Vipa:)) i wiad. nie dojdzie.

Spakuj go z hasłem - wtedy dojdzie na pocztę i kolo się nie kapnie bo zipa/rara ściągnie a jak wypakuje to będzie miał tylko ikonkę PDF
<
 

ttomekk

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 28, 2005
Posty
5
ale problem taki ze nie da rady wyslac zadna poczta bo kazda wykrywa i wiadomosc wraca
<
(((
<
<
 

..ClaRoX..

Użytkownik
Dołączył
Październik 2, 2005
Posty
100
Jak plik spakowany jest i ma założone hasło to przejdzie przez każdą pocztę, ponieważ skaner AV poczty nie może uzyskać dostępu do zawartości pliku z powodu nałożonego hasła. Jest to jednak metoda przesyłania pliku trochę ryzykowna (oczywiście zależy kim jest ofiara i jaki ma IQ)
<
potem może Cię podejrzewać.

Dlatego musisz sobie znaleźć niewykrywalnego przez AV trojana (z tym to może być czasem różnie), albo poprostu zakupić wersję VIP któregoś z trojanów lub napisać własnego
<


Na dzień dzisiejszy możesz użyć TianTroj v0.2 albo Z.iW. by Thianhao 2005/2006 i może jeszcze jakiś .... :p Jednak sam niewykrywalny trojan to nie wszytko :!: Jeżeli użyjesz bindera automatycznie plik zostaje uznawany za wirus (nawet jak połączysz 2 mp3) :| Jakie na to rozwiązanie? Albo nie używać bindera, wysłać goły trojan (tylko ikonkę zmienić ResHackiem) i potem mówić, że musiał być jakiś błąd, albo znaleźć binder niewykrywalny przez AV (jak ofiara nie ma heurystyki to chyba coś znajdzie)
<
 

adam3076

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 22, 2006
Posty
71
mozesz tez uzyc blindera i puzniej zrobic z tego samorozpakowujace sie archiwum sfx av poczty go niewykryje :faja:

[ Dodano: 06-02-2007, 20:23 ]
a tak na marginesie to warto dowiedziec sie jakiego av uzywa ofiara wtedy jest o wiele latwiej wystarczy zainstalowac taki sam av i zobaczysz czy trojany i blindery jakie masz sa przez niego wykrywalne ;]
 

vodoor

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 9, 2006
Posty
2
dużo matołków nabiera się na *.scr lub *.pif choć pifki mają dziwną ikonę i nie każdy się zrobi, a zmienić jej mi się nie udało :no:
 

lade

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 29, 2007
Posty
480
zmienic da sie kazdą ikone , ale niewiem jak plikow.bat (P.S. jak ktos wie jak sie zmienia bat to niech napisze)
 

Kanciastoporty

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 19, 2006
Posty
1137
mozna zmienic bat na exe programem bat2exe (chociaz nie wiem jak sie go uzywa) a pozniej zmienic ikone juz latwo.
 

lade

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 29, 2007
Posty
480
dzieki

[ Dodano: 16-02-2007, 18:00 ]
a jak mam bat2exec uzyc bo cos mi niewychodzi i boje sie ze przypakeim uruchoimie bata z formatem ;]
 
Do góry Bottom