Jaki linux ?

hokus

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 6, 2007
Posty
2
Witam.
Proszę byście napisali z jakiej wersji Linux-a korzystacie i z jakim internetem
smile.gif
("radiówka", neo... etc )
 

B33RK4

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 3, 2007
Posty
598
Najprostsze w obsługdze dytrybujcje pomijając mandrake czy tam dzisiajszą mandrive to Ubuntu/Kubuntu/Open suse/Fedora, jesli nie masz pojęcia o linuxie to może zainstaluj jedną z nich.
 

bandito88

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 8, 2007
Posty
114
Ja korzystam z Debiana ze środowiskiem KDE ( Nie wiem dokładnie która to wersja ). Jest prosty w obsłudze, ma dużo przydatnych programów itd. Jeden z lepszych linux'ów. Jeśli chodzi o internet to ja mam radiówke.

Pozdro
 

Dark Smark

Były Moderator
Dołączył
Kwiecień 29, 2006
Posty
1953
Ja czasem na Ubuntu siądę, ale okoliczności często zmuszają mnie do korzystania z systemów z rodziny Microsoftu
<

Możesz Ubuntu zamówić zupełnie za darmo, dostaniesz płytkę do prosto do domu (trochę to trwa).
 

grzonu

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 26, 2006
Posty
1390
a ja mandrive mimo ze jest podobna do windy to jedna mnie sie podoba i docenia sie w niej wygode korzystania z konsoli czego w windzie nie doswiadczysz
 

B33RK4

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 3, 2007
Posty
598
Originally posted by grzonu
a ja mandrive mimo ze jest podobna do windy to jedna mnie sie podoba i docenia sie w niej wygode korzystania z konsoli czego w windzie nie doswiadczysz

Więc chyba jednak nie doświadczyłeś korzystania z konsoli. Owszem można, ale mandriva jest zrobiona bardziej dla laików, gdzie wszystko masz wyciągnięte z systemu windows.
 

grzonu

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 26, 2006
Posty
1390
masz konsole i tak z niej sie najwiecej korzysta mimo ze prawie wszystko mozna wyklikac
to w konsoli robisz to czesto i tak szybciej.
 

b.

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 9, 2007
Posty
76
Uzywam ubuntu i polecam. Bardzo latwy w obsludze dla tych ktorzy nie maja jeszcze pojecia o linuxie ; ) i piekny ; d.
 

DeDek15

Użytkownik
Dołączył
Listopad 16, 2007
Posty
1
Ja mam Linuxa Ubuntu który sprawdza się bez zarzutów. Bardzo łatwy w obsłudze i miły dla oka :mruga: I jest napewno dużo lepszy od Visty :eek:kulary: POLECAM!!
 

Czak

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 31, 2006
Posty
234
Aktualnie mam Ubuntu,ale miałem też Suse i Fedorę Core i wszystkie te systemy są naprawdę niezłe.
 

Czak

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 31, 2006
Posty
234
Ubuntu jest prostszy i łatwiej ci się będzie przesiąść z Windy.
Debian jest taki bardziej Unixowy,mniej podobny do windowsa.
 

dioz

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 28, 2007
Posty
109
jezeli nigdy nie uzywales nic z rodziny linuxa to najlepszym wyborem jest dla Ciebie ubuntu/kubuntu chyba ze lubisz wyzwania do debian
 

B33RK4

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 3, 2007
Posty
598
Debian wyzywający a to czemu? Na wyzwanie stawiałbym na Gentoo / Slackware, ale Debian jest lajtową dystrybucją, na Debianie jest zrobiony też Ubuntu.
 
Do góry Bottom