Jaki trojan ?

Maverick79

Użytkownik
Dołączył
Październik 8, 2005
Posty
13
Witam. Jakiego trojana użyć który ma dostęp do Screen może keylooger cmd i jakieś inne śmieci.Chce wejść do osoby która nie ma wogole av.Kiedyś miałem Big ben 2.3.Dziś go odpaliłem na sobie server tylko raz sie uruchomił ale nie dzałały żadne komendy.Próbowałem na tlenie aqq gg.Zakładalem nowy nr nie wiem co jest ? Ale mi ten program pasuje szkoda ze nie działa.Drugi to 13 37 pisze ze cos z pamiecią.Jest coś co działa może na protokole gg ? Choc niekoniecznie bo w komputerze nie ma żadnego av .Moze A New trojan bedzie dobry ? Serwer chyba jest tam juz wygenerowany łączy przez ip .Tylko nie działa podobno poza Natem choć do końca nie wiem o co w tym biega.
 
Ostatnia edycja:

mptorz

Użytkownik
Dołączył
Marzec 31, 2011
Posty
7
Raczej niczego co działa na protokole GG nie znajdziesz ? Osobiśćie polecam ZZK 2.0, wszystko ma a zarazem jest wygodny, chociaż jest dość stary a więc teraz już chyba wszystko go wykrywa....

http://www.zzk.yoyo.pl/articles.php?id=2 to jest chyba oficjalna strona projektu (nie wiem bo mam zzk na kompie od czasów kiedy kasperski go nie wykrywał ;P)

A co do !A new Trojana nigdy go nie testowałem ale prezentuje się całkiem nieźle.....
 
Do góry Bottom