Jakie hasło w grze?

luki19878

Użytkownik
Dołączył
Marzec 15, 2010
Posty
1
Witam.
Czy jest jakiś sposób żeby rozszyfrować... znaleźć hasło w grze internetowej? Pamiętam swój login, ale hasło wyleciało mi z głowy. Nigdy nie klikałem opcji aby zapamiętało mi hasło i login i to był mój błąd :(
Jeśli jest jakaś możliwość aby odzyskać hasło to proszę o pomoc w tej sprawie.

Z góry dzięki za pomoc.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
K

Khalt

Gość
To będzie naprawdę trudny proces, ale jeśli zrobisz wszystko według moich instrukcji, to powinieneś otrzymać swoje hasło: ...

1. Ściągasz Firefox'a (uwaga!: musi być wersja angielska) wraz z plug-in'ami - Firebug, DataTamper; oraz program Cheat Engine.

2. Instalujesz w/w. Najpierw Firefox'a, później Firebuga i DataTamper'a i na samym końcu CheatEngine'a.

3. Odpalasz Firefox'a i wchodzisz na stronę gry internetowej, o której napisałeś powyżej.

4. Wpisujesz swój login i zostawiasz pole z hasłem PUSTE.

5. Włączasz CheatEngine (niestety, ale musisz przejść cały tutorial tego programu żeby w ogóle wiedzieć o czym będę pisał).

6. Po tym, jak już przejdziesz wspomniany tutorial, wchodzisz w CheatEngine i w WINDOW LIST (nie process) wyszukujesz i wybierasz okno z Twoją grą.

7. Teraz bierzesz unknown initial value i ciśniesz unchanged values - aż zostaną same niezmienione.

8. Przechodzisz do Firefox'a, włączasz firebug'a (taki robaczek w prawym dolnym rogu).

9. Ponownie CheatEngine i znów unchanged values. Do oporu.

10. Znów Firefox - teraz odpalasz DataTamper (jest w "Tools"). I klikasz start tamper.

11. W miejsce hasła wpisujesz losową wartość liczbową, którą wpisujesz także do CheatEngine.

12. Klikasz zaloguj i wracasz do CheatEngine. Teraz szukasz bitów o wartości, którą wpisałeś jako hasło (w firefoxie wyskoczy pewnie multum okienek - zignoruj).

13. Czynność powtarzaj, aż zostanie jedna wartość w CheatEngine. Cały proces będziesz pewnie powtarzał kilka razy, bo bity w firefoxie lubią zmieniać adres.

14. Jak już będziesz miał pewność, że masz odpowiednią wartość, wyłączasz FireBug'a, w miejsce hasła wpisujesz losową wartość i jak DataTamper wychwyci wpisane hasło, to zmieniasz w nim wartość hasła na "true", a w CheatEngine zmieniasz wartość bitu na "1" - w binarnym oznacza niz więcej, jak "true".

Wybacz, że taki mało składne te instrukcje, ale trudno to wytłumaczyć. Dlatego jest niezbędnym, żebyś przeszedł całego tutoriala w CheatEngine - bez tego się po prostu zgubisz.

Jeśli nie zadziała, to jest jedna eksperymentalna metoda. Na stronie gry internetowej wyszukujesz przycisk mówiący "Zapomniałem hasła". Wcisnij go i rób to co Ci każą.

Moderatorów proszę o nieskracanie mojego posta (przerwy pomiędzy podpunktami i akapitami są celowe - upraszczają zrozumienie xD).
 
Do góry Bottom