Jeśli masz problem z Perfect Keyloggerem - nie pisz ;)

Status
Zamknięty.

patology

Były Moderator
Dołączył
Październik 30, 2005
Posty
205
Przejrzyjcie dział Keyloggery, przejrzyjcie dział Inne. Na każdej stronie widnieje temat typu "problem z PK" etc... Ludzie naprawde wkurza odpowiadanie na takie głupie posty...

Więc na przyszłość jak rzekomo będziesz miał problem z Perfect Keyloggerem to:

1. Zmień keyloggera
smile.gif

lub
2. Wejdź tutaj

A jeśli już napisałeś tego typu posty to odwróć sie i stań na 10 min. w kącie!


Pozdro,

PTG-y
 

Fafik

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 19, 2005
Posty
2
No coz mam problem z wysylaniem na email powie mi ktos co zle robie??
Send to ****_****@tlen.pl
smtp.o2.pl
port number 25
****_****
********
Auth login
 

patology

Były Moderator
Dołączył
Październik 30, 2005
Posty
205
1. Spróbuj zamiast @tlen.pl, @o2.pl [chociaz wiem ze to to samo]
2. Zmien auth login!
 

Fafik

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 19, 2005
Posty
2
Zmienilem i dalej nie dziala a tak pozatym na co mam zmienic??
Mam jeszcze pytanko co powinienem zaznaczyc w loggins??
 

edzio222

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 22, 2005
Posty
1
sorki jestem nowy!!!!!

napiszcie (jesli mozecie) jakie ma "wszystkie" zastosowania keylogger?
wiem ze to głupie pytanko ale please! :!:
:!:
 

patology

Były Moderator
Dołączył
Październik 30, 2005
Posty
205
Keylogger - typ programów komputerowych służących do wykradania haseł.

Programy te działają na zasadzie przejęcia kontroli nad procedurami systemu operacyjnego (głównie Microsoft Windows) służącymi do obsługi klawiatury. Każde wciśnięcie klawisza jest odnotywowane w specjalnym pliku. Opcjonalnie informacje o wciśniętych klawiszach poszerzone są o dodatkowe informacje, jak nazwa aktywnego programu lub okna.

Keyloggery zawierają funkcje chroniące je przed wykryciem przez niedoświadczonego użytkownika komputera, a plik w którym zapisywane są dane ukryty jest np. w katalogach systemowych. Dzięki temu długo mogą rezydować niewykryte na komputerze ofiary i przyczyniać się do ujawnienia wszystkich wykorzystywanych haseł.

Keyloggery sprzętowe mają postać małych przejściówek służących do wpięcia do portu klawiatury komputera. Klawiaturę wpina się następnie do gniazda w przejściówce, która potem zapisuje wszystkie wciskane klawisze we wbudowanej pamięci lub wysyła je drogą radiową. W przypadku keyloggerów pierwszego typu konieczny jest fizyczny dostęp do urządzenia dla odczytania danych. Można również spotkać keylogger sprzętowy wbudowany w klawiaturę lub przewód łączący klawiaturę z komputerem.
---------------------------------------------
Tak trudno jest poszukać? :/
 

svanen

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 29, 2005
Posty
5
Witam mam pytanie...czy admin zazadzajacy siecia moze wykryć ze przeslalem komus z sieci keylogera(prefect) i wysylane so informacje o haslach na moj e-mail
 

D0han

Były Moderator
Dołączył
Lipiec 27, 2005
Posty
975
Jesli jest naprawde adminem (czyli sledzi ruch sieci, monitoruje polaczenia, sprawdza podejrzane pakiety) to nie masz sie co martwic bo juz cie ma
<


Jesli jest ladminem (tak to sie pisze?) to zrobil siec i o niej zapomnial :|
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom