jpg ?

okr

Użytkownik
Dołączył
Maj 28, 2003
Posty
19
czy mozna polaczyc plik exe, (chodzi mi konkretnie o serwer trojana :)) z pliczkiem .jpg ale tak zeby po zbindowaniu byl .jpg ;-) prosze o odpowiedzi
 

yuppj

Użytkownik
Dołączył
Październik 28, 2002
Posty
82
jakos tak ze wyswietli plik jpg (zdiecie) ale bedzie to nadal plik .exe

cos takiego nie wiem ja sie w to nigdy nie bawilem :?
 

BZDZiUNGWA

Użytkownik
Dołączył
Maj 28, 2003
Posty
2
zmien *.exe na *.jpg powinno dopalac sie zdjecie a za nim exe'k (ale to zalezy jeszcze od bindera !!!)
<
 

Shawoo

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 23, 2002
Posty
34
nie da sie po zbindowaniu otrzymać rozszeżenia .jpg
smile.gif

Jak chcesz to możesz najwyżej zbindowac serwerek trojana
z jakims .jpg ale rozszeżenie bedzie musiało być wykonywalne
(np. .exe .bat .com .scr)
 

Ali_TRUE

Użytkownik
Dołączył
Maj 13, 2003
Posty
32
Jest kilka sposobów, ale niekoniecznie zawsze będą działąć - ktoś czasem może się skapnąć. Zaznaczam też, że nie da się zbindować tak serwera aby miał rozszerzenie *.jpg czy innego pliku graficznego (wyświetla wtedy ikonę pliku PE).

1. Można poprostu zbindować *.exe z jakimś *.jpg i nazwać go:
"mojezdjecie.jpg (tu dużo spacji) .exe"
na komputerze ofiary będzie to wyglądało jakoś tak:
"mojezdjecie.jpg
..."
rozszerzenie *.exe nie będzie widoczne, pozostają tylko te trzy kropki, ale często się na nie nie zwraca uwagi...
smile.gif


2. W necie widziałem gdzieś FAQ o wirusie Billa Gatesa i o tym jak go ukryć - otóż autor tego FAQa miał dobry pomysł na sfałszowanie opisu pliku, który możemy zobaczyć np. wtedy, gdy w oknie mamy zaznaczoną opcję "Wyświetlaj jako stronę sieci Web".
Autor w Delphi krok po kroku tłumaczył jak co zrobić, aby przerobić w takim widoku plik *.exe na Readme.txt (przy odrobinie sprytu może to też być *.jpg). Niestety nie mam tego FAQa, ale zachęcam do poszukiwań: www.google.com

3. Na stronie areyoufearless.com jest programik Stealth Tools - służy do ukrywania serwerków, opisu nie mam.

pzdr
 

okr

Użytkownik
Dołączył
Maj 28, 2003
Posty
19
No to bylo by jeszcze fajnie ikonke zmienic tego .exe na jpg,






jak to zrobic?
 

Shawoo

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 23, 2002
Posty
34
w wiekszości binderów masz taką funkcje ze mozna zmienić ikonke. :wink:
 

Tamer

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 10, 2003
Posty
33
Jundator i Jundator_beta jaka miedzy nimi roznica? czy Jundator_beta oznacza to ze jest w wersji beta?

I jeszcze czemu jak sciagnalem Jundatora_beta niema tam roznych ikon?Moge tylko wybrac ikone z kompa ,ale sam program niema zadnych ikon.
 
Do góry Bottom