kablówka + wifi + kablowe połączenie = niedziała :/

Keyn

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 12, 2006
Posty
8
jak w temacie... mam router z WiFi marki pentagram cerberus p 6381-2 . Niby działa z kablówką, ale robi tak jak tam piszą i nie działa... instalowałem dodatkowy port TCP/IP v6 i też nie pomogło... niby widzi połączenie kablowe ale nie ma internetu... Świeci ale nie miga lampka z numerem ! i 2 ... pisze w instukcji że urządzenie połączone ale nie aktywne...

Gdy wchodzę w konfigurację laptopa w polu WAN gdzie powinien pokazać się adres IP jest 0.0.0.0 ...
Internet z Vectry mam ...

Co o tym myślicie... może wymienić router ? Lub coś może trzeba zrobić inaczej, zadzwonić do nich ?
Czekam na wiele odpowiedzi.
Pozdro!
 

Legalnl

Użytkownik
Dołączył
Październik 8, 2008
Posty
828
moze kuknij w ustawieniach głownych jaki masz adres WAN. wepnij neta bez rputera do kompa, wpisz w cmd ipconfig/all, spisz brame, adres i maske. porem juz na routerze ustaw WAN CONNECTION TYPE na STATIC IP i powpisuj te dane ktore spisałeś. zresztą tam pisze co masz spisać. jezeli nie pomoze to pisz dalej w tym temacie cos sie wykombinuje.

zobacz jeszcze czy masz ok z MAC ADRESAMI
 

Keyn

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 12, 2006
Posty
8
No ale jak to znaleźć te do wpisywania samodzielnie ? bo ja jak szukałem aby samodzielnie wpisać wana, to nie znalazłem...
Poza tym co może jeszcze być tego przyczyną ?
 
Do góry Bottom