KacoZONE v1.3 [Download]! Znowu nowa wersja!

robo6

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 8, 2006
Posty
2
Originally posted by T$cr!pt3r
robo6, nie wiem jak to zrobiłeś, że tobie nie działa, ale testowałem ten serwer na nie jednym komputerze, no i wg. testów FW nie blokowały (Testowane na FW: Kerio, GateWay), a więc musi byc to przez ustawienia.. A testowałeś na swym komputerze?

Tak testowałem i nic
 

N0n^

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 26, 2007
Posty
3
Originally posted by KapJackSparow
Witam!!! Mam pytanie czy osoba ktora posiada ten plik wygenerowany czyli moja ofiara mosi go uruchamiac za kazdym odpaleniem kompa zeby u mnie pojawial sie server jako dostepny ???

Nie. Trojan uruchamia się automatycznie razem z systemem.
 

tocadisco2007

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 12, 2007
Posty
2
Po uruchomieniu servera u siebie, w procesach pojawia się ponad 20 uruchomionych gg.exe, aż do momentu pojawienia się komunikatu >>>niemożliwe uruchomienie comctl32.dll<<
 

T$cr!pt3r

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 23, 2007
Posty
207
Hehe, ciekawe jak to zrobiłeś
<

Ma ktoś podobny błąd?
Spróbuj ponownie pobrać i skonfigurować, jeśli nie pomoże napisz do mnie na GG, będę wdzięczny.
 

KapJackSparow

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 27, 2007
Posty
2
Ten trojanek nie odpala sie na kompie ofiary po restarcie kompa.Dopiero wtedy jak odpali ten plik.A w jakim katalogu ma sie on znajdowac u ofiary??POMOCY
 

Jar3

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 26, 2007
Posty
6
Originally posted by T$cr!pt3r
Jar3, a może dlatego, że źle skonfigurowałeś?

tu chodzi o to, że konfigurator nie chce się uruhomić

edit: już działa, tylko tu nie ma napisów (poza tymi 4 linkami)
 

Turc54

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 12, 2008
Posty
2
Mam probelm. otoz polaczylem sie z ofiara(takze robilem testy u sibeie i u kumpla) wszytsko dziala bez zarzutu jednakze mam probelm cos z ftp, gdy wporwadzam komende "ftp connect" Wyswietla sie: proboje sie polaczyc z FTP a nastepnie: Polaczenie nie udane!.

oto moja conf ftp'ka:

File Transfer:
Host: ftp://****.za.pl/
User: ****
Haslo: ****
Port: 21
Pasywnosc: Tak

Niemam pojecia na wszystkich 3 kompach niedalo rady nic zroic z ftp ;/
 

szalek93

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 29, 2007
Posty
11
Też to mialem to musisz jak wydajesz komendy to tam pozmieciac np. komenta "ftph:21" ftppass:twoje hasło itp. tam masz to w opcji help jak wpiszesz
 

Turc54

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 12, 2008
Posty
2
Zauwazylem jezsce jeden problem... Jesli skonfiguruje za pomoca komend i komenda zresetuje PC. Mija 30-60 min i nic sie niedzieje ie laczy sie ponownie ;/ Dziwna sytuacja... Moze ktos pomoc...?
 

PaPaDo

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 27, 2007
Posty
66
Turc54, co do tego łączenia to kolejny skutek "dziwnego" użytkowania KZ, ja używam i jestem zadowolony z jego "osiągów" i nie mam takich "dziwnych" problemów jak ty i inni koledzy powyżej.
 

mesior

Użytkownik
Dołączył
Listopad 27, 2007
Posty
3
ja tez mam problem. Trojan działa bez zarzutów ale nadal nie moze połaczyc się z serwerem ftp... Co mam zrobic?
FTPH=ftp://***.za.pl
FTPU=***.za.pl
FTPP=21
FTPPas=*****
 

PaPaDo

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 27, 2007
Posty
66
Jak byście nie zauważyli T$cr!pt3r'a zbanowano, z tego co wiem, za to, że napisał to co myślał, a nie leciał w .. (Sami wiecie w kogo) jak większość.

//uuu to jednak mało wiesz
<
 

T$cr!pt3r

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 23, 2007
Posty
207
Jak nie umiecie skonfigurować FTP, to po jakiego chcecie się do kogoś "włamać", skoro nie umiecie czegoś tak prostego jak konfiguracja FTP?

Uwaga!
<

Na koniec lutego przewiduję KacoZONE v2.0 na własnym protokole, na własnym kliencie i z bajerami dla neo kids
<
Wraz z wersją 2.0 wyjdzie wersja VIP.

Screen z klienta:
(Nie zwracajcie uwagi na ikonę, bo jeszcze jest standardowa)
index.php
 
Do góry Bottom