KacoZONE v1.3 [Download]! Znowu nowa wersja!

momej

Użytkownik
Dołączył
Październik 25, 2007
Posty
4
Wiem, ściągałem go po poście z tą informacją. Tylko, że ja używam wersji konsolowej do konfiguracji. Normalna mi się nie włącza, być może czegoś nie mam w systemie. Jeżeli wersja konsolowa też jest poprawiona to nie wiem sam.
 

Szalony Kojot

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 31, 2006
Posty
176
Ok uruchamiam czcionka sie instaluje, a dalej nic, hehe nie ma konfiguratora okna!!

FTPP=21 powinno być
<
Tak mi się zdaje.
Z antywirem nie ma kłopotu, ale zainstalować na kompie ofiary nie mogę, już przechodziłem z mp3 do niego, podkładałem płytę i nie uruchomił ... each


Myślę że fajnym pomysłem byłoby wyłączenie centrum zabezpieczeń
smile.gif

Zabijam obie proces antywirusa i Windows nie piszczy
<
 

T$cr!pt3r

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 23, 2007
Posty
207
Jak by to napisać.. Konfigurator oraz serwer zostały przetestowane na różnych komputerach
i działało wszystko poprawnie. Skąd wam się te problemy biorą nie mam pojęcia.
 

kpt.bugs

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 11, 2007
Posty
1
problem z kacozone v1.1

witam czy spotkał sie ktoś z komunikatem błędu: "Nie można utworzyć serwera" ?? Z góry dzięki za wszelką pomoc

p.s. Acha antywiry wylaczone
 

T$cr!pt3r

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 23, 2007
Posty
207
"Komunikat "Nie można utworzyć serwera" występuje gdy, po wyciągnięciu pliku serwera z zasobów plik nie istnieje, choć powinien"

Jakim cudem plik serwera sie nie wygenerował, nie mam pojęcia. Pobierz ponownie i
AV wyłącz ponownie.
 

damianj93

Użytkownik
Dołączył
Listopad 6, 2007
Posty
19
jestem troche zileony w to co mam robić jak w konfiguratorze zrobie wszytko.

Bo mam potem tylko 3 pliki KazaZone(pisze mi tam ustawienia USTAWIENIA) KONFIGURATOR i CONFIG
 

solier

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 11, 2006
Posty
74
Originally posted by T$cr!pt3r
Jakim cudem plik serwera sie nie wygenerował, nie mam pojęcia. Pobierz ponownie i
AV wyłącz ponownie.
Ja mam podobny problem co kolega wyżej. klikam Generuj. w folderze pojawia sie nowy plik KacoZone.exe ale w nim sa zapisane ustawienia konfiguracyjne, na dole w oknie w ostatnim wersie napisane jest: rozmiar serwera 0b, Więc gdzie ten serwer?. nie piszcie zebym wylaczyl tylko antywiry, bo to zrobilem wczesniej, programim sciagalem dwa razy i 2 razy ten sam problem.
 

T$cr!pt3r

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 23, 2007
Posty
207
"Komunikat z konfigracja wyskakuje gdy w tym samym katalogu co KacoZONE.exe (serwer) jest plik KacoZONE_Konfigurator.exe (konfigurator)"
Domyślcie się co zrobić..

Już mogę powiedzieć, że będzie wersja 1.3, jest już gotowa, jeszcze tylko kilka poprawek i będzie. W wersji 1.3 będzie dynamiczna ścieżka instalacji trojana, co znaczy, że trojan będzie ciężej do wykrycia. Również program będzie sie dodawał do RunServices, a nie do Run, co również zmniejszy wykrywalność.
Były skargi, że w wersji 1.2 komenda: "pass gg" czasem nie działa. Będzie to również poprawione.

Mam prośbę.. Bo nie jestem 100% czy u wszystkich forma wygląda tak jak ma, dlatego wrzucajcie tutaj screenty z konfiguratora.
 

EyeScreaMan

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 21, 2007
Posty
2
Bardzo fajny programik. Wersja 1.2 nie działała za dobrze - miała ogromne problemy z połaczeniem. Bywało, że na raz próbował wykonać kilkanaście połaczeń z serwisem http GG serwującym IP serwera i tyle samo z samym serwerem. 1.3 działa już ok.

Oczywiście przydaloby sie kilka zmian, jak np. funkcja keyloggera, bo ta teraz logi są praktycznie nieczytelne. Pozatym Twoja funkcja hookuje nie tylko klawiaturę, ale i klawisze myszki ;] No i sam keylogger powinien być również "offline" - odpalany przy starcie procesu a nie dopiero komendą klienta.

Gratulacje - kawał dobrej roboty. Szczególnie podoba mi się wykonanie zdalnego command-shella.
 

T$cr!pt3r

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 23, 2007
Posty
207
Co do keyloggera wiem jak chodzi
<
Tylko nie chce mi się go poprawić, no i właśnie to jest efekt wykorzystywania komponentów.. Nie chciało mi się samemu pisać i użyłem KeySpyXP
(Żeby nie było komponent ten nie zmienił wykrywalności serwera)
 

Dark Smark

Były Moderator
Dołączył
Kwiecień 29, 2006
Posty
1953
mateusz555, jeżeli "serwer" działa na protokole gadu-gadu to można sterować każdym komunikatorem mającym możliwość połączenia się z tym protokołem. Gadu-gadu lub Kadu nie masz?
 

Jar3

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 26, 2007
Posty
6
No, dobra, ale co jeżeli nie wyskakuje okno konfiguratora? Program jest w procesach, ale nie mogę go obsługiwać.

Ściągnąłem 2 razy, 5 razy uruchomiłem, i nic.
 

robo6

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 8, 2006
Posty
2
ja mam dobrze skonfigurowane i nie działa ofiara odpaliła serwer i nic totalnie nic
 

T$cr!pt3r

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 23, 2007
Posty
207
robo6, nie wiem jak to zrobiłeś, że tobie nie działa, ale testowałem ten serwer na nie jednym komputerze, no i wg. testów FW nie blokowały (Testowane na FW: Kerio, GateWay), a więc musi byc to przez ustawienia.. A testowałeś na swym komputerze?
 

KapJackSparow

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 27, 2007
Posty
2
Witam!!! Mam pytanie czy osoba ktora posiada ten plik wygenerowany czyli moja ofiara mosi go uruchamiac za kazdym odpaleniem kompa zeby u mnie pojawial sie server jako dostepny ???
 
Do góry Bottom