Kaht problem!!

sten

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 5, 2004
Posty
20
Sprawa wyglada mianowicie:

Sciągnąłem sobie kahta i zrobiłem jak należy czyli wszedłem w niego :oops: przez wiersz polecen. Wpisałem zakres IP i wcisnąłem ENTER. Co mnie zastanawia to to ze program nie probuje sie połączyć z komputerami z podanego zakresu. Mam na myśli to ze nie ma takiego czegoś jak na filmie umieszczonym na forum czyli proby połączenia z kompem ofiary a w razie nie udania nie ma komunikatu FAILED! Jest tylko komunikat ze scanning in progress. Chyba rozumiecie co mam na mysli i prosze was o pomoc.

Ps. Czy jest mi potrzebny CYGWIN jeśli tak to jak to dziala.
 

Kazuya

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 23, 2004
Posty
183
Potrzeba jest tylko biblioteka cygwina , ( chyba nawet nie bo ja bez robiłem )
<
ale cygwina jak chcesz mozesz pobrać z www.cygwin.com .
masz Windowsa XP + SP2 ? albo Firewalla bo chyba FV trzeba wylaczyć bo ja tez wyłączyłem jak sie bawiłem ale nie wiem na 100%
 

WalgO

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 11, 2004
Posty
495
Originally posted by sten
Sprawa wyglada mianowicie:

Sciągnąłem sobie kahta i zrobiłem jak należy czyli wszedłem w niego :oops: przez wiersz polecen. Wpisałem zakres IP i wcisnąłem ENTER. Co mnie zastanawia to to ze program nie probuje sie połączyć z komputerami z podanego zakresu. Mam na myśli to ze nie ma takiego czegoś jak na filmie umieszczonym na forum czyli proby połączenia z kompem ofiary a w razie nie udania nie ma komunikatu FAILED! Jest tylko komunikat ze scanning in progress. Chyba rozumiecie co mam na mysli i prosze was o pomoc.

Ps. Czy jest mi potrzebny CYGWIN jeśli tak to jak to dziala.
jesteś w ogóle w sieci LAN ? dobrze wpisaleś zakres IP ? po jakiego grzyba Ci cygwin ?
 

sten

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 5, 2004
Posty
20
Mam XP z SP1 i nie mam firewalla. A czy jest możliwość uzywania KAHTa nie bedąc w sieci lan????
 

kul3k

Użytkownik
Dołączył
Maj 18, 2003
Posty
112
Oczywiście że jest taka możliwość – musisz 'jedynie' trafić na serwer postawiony na nie połatanym Windows-ie, co się tyczy firewall-a to go posiadasz
smile.gif
XP ma systemowego firewall-a ( i trzeba przyznać nie najgorszego – Moje miejsca sieciowe/Właściwości/Połączenie lokalne/Właściwości/Zaawansowane ).

Pozdr.
 

barn

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 7, 2005
Posty
23
Gdyby byl potrzebny cygwin nie uruchomil bys wogole tego sploita. Pozatym on czesto sie zawiesza wylacz firewalle, ja masz serwis packi to tez moze przeszkadzac, no i zakres IP musi byc rozsadny.
 
Do góry Bottom