...::KaHt::...

x3600

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 9, 2007
Posty
30
Witam. Mam pytanie ściagłem właśnie ten program i wyskakujue mi że nic nie znalazło a skanowło 1 min. Bo na filmiku instr. jest podany adres Ip i odrazu skanuje i duzo portów nawet spisałem te same IP i nic . Moze ktos by podał Ip czy coś w tym rodzaju żeby przeskanowało port ;] bO chem wypróbowac tego proga . Ten temat juz był ale z tamtego prawie nic się nie odwiedzieł . Proszę o pomoc z góry THX :mruga:

.......

Znalazłem takie coś na jakimś formu :

- Connecting to 192.168.1.01

Sending Exploit to a [WinXP] Server...FAILED

- Connecting to 192.168.1.02

Sending Exploit to a [WinXP] Server...FAILED

- Connecting to 192.168.1.03

Sending Exploit to a [WinXP] Server...FAILED


z tym IP ale u mnie nie wyświetla sie takie coś tylko nic nie robi i chyba skanuje i bo nic nie mozna zrobic i po 1 min wyswietla sie FOUND 0 OPEN PORTS . Prosze o pomoc
 

hxv

Były Moderator
Dołączył
Sierpień 9, 2006
Posty
797
więc tak:
z tego co pamiętam, to kaht działa tylko na win xp sp 0, czyli coś co już praktycznie nie jest spotykane. Ale jeśli uda jednak ci się znaleźć kompa z takim systemem (w co wątpię), to musisz tam wpisać IP komputera na który chcesz przeprowadzić atak przy pomocy exploita (np. 127.0.0.1
<
). Nikt ci tego adresu nie poda, sam musisz go jakoś wyciągnąć od kogoś, na kim chcesz "przetestować" exploita.
 

x3600

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 9, 2007
Posty
30
czyli ma wyciagnąć adres IP?? od goscia



To szkoda ;/ a na filmiku nic nie pisało ze jest w lanie i gosciu normalnie wpisywal adres i znalazło kompa i to nie było przez lan . A jest jakis podobny program tego typu ale nie w lanie ;]
 
Do góry Bottom