Kasandra Linux ?

Status
Zamknięty.

mBIT

Użytkownik
Dołączył
Luty 5, 2008
Posty
3
Siema ! Ostatnio zainstalowałem sobie na pc linuxa mianowicie Kasandra Linux.. po załadowaniu języka polskiego mam tylko nie które rzeczy po polsku.. a reszta jest po angielsku.. można zrobić żeby cały system był po polsku ?
Czytałem też że na początek najlepszy jest Edubuntu Linux. Polecacie ?

Prosze o nie usuwanie mojego tematu ponieważ obszukałem forum i nie ma odpowiedzi na moje pytanie. Skorzystałem też z google..

Pozdrawiam.
 

Grzybu

Użytkownik
Dołączył
Luty 6, 2008
Posty
11
Po prostu system nie jest do końca przetłumaczony. Sam używam ubuntu i widzę że teraz jest dość dobrze przetłumaczony, nie wiem czy w całości, nie zwracam na to uwagi, ale na pewno w wielkim stopniu. A pamiętam, że starsze wersje były tłumaczone do połowy i to dało się odczuć. Jeśli to dla Ciebie problem to po prostu poszukaj innej dystrybucji. Ubuntu polecam.
 

B33RK4

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 3, 2007
Posty
598
Edubuntu? Nie, nie...
Co do tłumaczenia, to niestety nie da się nic zrobić, żeby wszystko było ładnie spolszczone.
Tak jak kolega napisał Ubuntu jest chyba całkowicie po polsku, z Opensuse 10.2 też się spotkałem i też było fajnie spolszczone.
 

B33RK4

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 3, 2007
Posty
598
mBIT, Tak jeśli nie znasz zbyt dobrze Linuxa i lubisz mieć całkowicie system po polsku to Ubuntu najbardziej się nada.
 

pkoper

Były Moderator
Dołączył
Marzec 9, 2006
Posty
302
Temat o tym jaki linuks wybrac jest nawet przyklejony w tym dziale. Ten temat zamykam...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom