keylogger a ciagła zmiana komputera

elmo_kk

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 19, 2003
Posty
1
Z tego co się naczytałem wynika, że k-logger jest narzędziem bardzo przydatnym, ale jedynie w sytuacji, gdy ktoś korzysta stale z tego samego kompa. Ewentualnie mogę go zainstalować na własnym kompie i podejrzeć co ktoś robił pod moja nieobecność (niestety wtedy inni pewnie też mogliby to zobaczyć). Co poradzilibyście w sytuacji, gdy ktoś, kto nas interesuje (chodzi mi o pocztę wychodzącą i wchodzącą), korzysta z kawiarenek, czy uczelnianych sal komputerowych? Wtedy za każdym razem siedzi przecież na innej maszynie. Jak i czym niewidzialnie podłączyć się pod skrzynkę?
 

SZKOD[nick]

Były Moderator
Dołączył
Maj 2, 2003
Posty
808
po 1 to niewidzialnie sie nie podlaczysz

jest sposob, wyslesz raz tego keyloggera i masz juz haslo. przeciez przy kazdym kompie nie zmienia hasla, no nie?? :)
 

mlodys

Użytkownik
Dołączył
Listopad 23, 2003
Posty
75
wiem o co ci chodzi bo jak wyslesz mu keya na 1 komp a on przez miesiac czy juz w ogole na nim nie usiadzie to i tak nie bedziesz mniec jego hasla.
Ale mozesz sprobowac wejsc mu na konto przez podpowiedz do hasla (zobacz jaka ma i podpytaj go - metoda SE)Wadą tego sposobu jest to ze zmienisz mu haslo na poczte.
 

SZKOD[nick]

Były Moderator
Dołączył
Maj 2, 2003
Posty
808
Originally posted by mlodys
wiem o co ci chodzi bo jak wyslesz mu keya na 1 komp a on przez miesiac czy juz w ogole na nim nie usiadzie to i tak nie bedziesz mniec jego hasla.
jesli to do mnie to wrecz przeciwnie bo wysyla keyloggerka mowi ze wyslal teraz cos innego na mejla lub puszcza jakis inny bajer i jest haselko... chodzilo mi o to ze przy kazdym kompie za kazdym razem nie bedzie zmieniac hasla i wystarczy ten 1 raz tylko
 

mlodys

Użytkownik
Dołączył
Listopad 23, 2003
Posty
75
tak wiem o tym ze nie bedzie zmieniac hasla na kazdym kompie ale zilustruje ci taka sytuacje:
Wysyłasz mu maila z keylogerem zbindowany zaluzmy on wchodzi na poczte sciaga i uruchamia go wszystko sie wlacza i jest git.Tylko ze na tym wlasnie kompie nie wejdzie juz na swoja poczte bo moze byl wlasnie w kafejce pierwszy i ostatni raz w zyciu przy tym kompie i nie bedzie sie na nim juz nigdzie logowal.Moral plynie z tego taki ze juz nie zdobedziesz jego hasla z tego kompa. Chodzilo mi o to.
 

SZKOD[nick]

Były Moderator
Dołączył
Maj 2, 2003
Posty
808
a mi chodzilo o to ze masz zmusic Ta osobe do tego!

"wysyla keyloggerka mowi ze wyslal teraz cos innego na mejla lub puszcza jakis inny bajer i jest haselko..."

keylogger sie nie otwiera, potem mowisz ze pomyliles plik albo ze spakowales jeszcze raz i znow wchodzi na poczte!
 
Do góry Bottom