keylogger pomoc

stefano

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 20, 2013
Posty
3
Witam. potrzebuje keyloggera lub cos w tym stylu, aby wyslac go na inny komputer i przechwycic haslo do poczty dostajac je na maila. Mam komputer klasy MAC niestety nie windows i to pewnie tez moze byc problem. Jesli sa jakies inne sposoby i czy jest ktos kto mi pomoze, to z gory dzieki. Ewentualnie podaj swoja cene :)
 

meViu

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 8, 2013
Posty
223
Mogę zaoferować Ci sprzedaż mojego keylogger'a: http://hermes-keylogger.p.ht/. Ja zajmuje się konfiguracją, tak więc Ty otrzymujesz już gotowy plik, który wysyłasz komu zechcesz. To że Ty masz MAC'a to nie problem, ważne, aby osobą, której masz zamiar wysłać keyloggera posiadała platformę Windows :)
 

stefano

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 20, 2013
Posty
3
wyglada obiecujaco. wytlumacz tylko dokladnie jak wyslac itd. I czy mozna go dezaktywowac lub czy sam sie dezaktywuje po okreslonym czasie i oczywoscie cene :)
 

meViu

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 8, 2013
Posty
223
Mogę pokombinować w kodzie, żeby dezaktywował się po określonym czasie jeśli chcesz :) napisz na pw to się dogadamy co do ceny i reszty szczegółów.
 

stefano

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 20, 2013
Posty
3
naturalnie chodzi tylko o poczte i fb dziewczyny nic wielkiego. nie ma mnie w domu wiec musze mniec pewnosc, ze nie swiruje.
 

barukoru

Użytkownik
Dołączył
Marzec 12, 2011
Posty
80
Hmmm.Szczerze mówiąc nie rozumiem meViu dlaczego sprzedajesz gotowy plik do wysłania a nie Builderka.Skąd taka zwykla osoba kupująca od Ciebie plik ma pewność czy maile ofiary nie dochodzą też do Ciebie?To tak z ciekawości.
 

meViu

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 8, 2013
Posty
223
Hmmm.Szczerze mówiąc nie rozumiem meViu dlaczego sprzedajesz gotowy plik do wysłania a nie Builderka.Skąd taka zwykla osoba kupująca od Ciebie plik ma pewność czy maile ofiary nie dochodzą też do Ciebie?To tak z ciekawości.

Nie sprzedaje generatora, dlatego że nie chce aby ktoś sprzedawał moją pracę dalej lub co gorsza udostępnił ją za free w Internecie, co nie zmienia faktu, że jeżeli klient chce abym przygotował mu kolejną wersję to nie ma z tym problemu.

Z Twojej wypowiedzi łatwo mogę wywnioskować, że Twoja wiedza jest nie jest na najlepszym poziomie, to że sprzedam komuś generator nie znaczy że klient ma pewność że logi są wysyłane wyłącznie na adres który wpisał (chodź w moim keyloggerze oczywiście tak jest). Dla pewności klient może uruchomić jakiś sniffer i jeżeli ma trochę wiedzy z zakresu protokołu SMTP to w łatwy sposób można sprawdzić, że logi są wysyłane wyłącznie na jego adres :)

Zapewniam 100% poufność, nie interesuje mnie kto jakie logi otrzymuje na pocztę, sprzedaje jedynie sprawdzony program :)
 
Do góry Bottom