Keylogger zapisujacy wiadomosci wyslane i otrzymane

kashaw5179

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 21, 2003
Posty
1
Hejka! Szukam keyloggera, ktory bedzie zapisywal wiadomosci wyslane i OTRZYMANE na gadu-gadu oraz w Outlook Expressie (konto na interii i wp). Bardzo prosze o pomoc bo tu chodzi o zdrowie mojej siostry. Dzieks za wszelkie odpowiedzi, K. ;0)
 

Rob

Użytkownik
Dołączył
Listopad 18, 2002
Posty
209
Originally posted by kashaw5179
Hejka! Szukam keyloggera, ktory bedzie zapisywal wiadomosci wyslane i OTRZYMANE na gadu-gadu oraz w Outlook Expressie (konto na interii i wp). Bardzo prosze o pomoc bo tu chodzi o zdrowie mojej siostry. Dzieks za wszelkie odpowiedzi, K. ;0)
Ty chyba nie bardzo kojarzysz zasade dzialania keyloggera. To jest programik ktory zapisuje wszystkie znaki WYSTUKANE przez oiare na klawiaturze, wiec nie wiem jak wsrod tych znakow mialyby sie znalezc literki z OTRZYMANEGO maila czy wiadomosci GG.........No chyba ze owego keyloggera podeslesz bezposrednio osobie ktora tego maila/wiadomosc napisala......
 

Maverick

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 1, 2002
Posty
190
1. Nie za bardzo rozumiem co siostra i jej zdrowie ma wspolnego z keyloggerem. Moznabylo to sobie podarowac.
2. Jak koniecznie chcesz miec tyle informacji, to oprocz keyloggera proponuje wyslac trojanka i za pomoca screenow miec reszte. Ewentualnie sciagac co jakis czas kolesiowi archiwum gg i czytac.
Tyle.
 
Do góry Bottom