Keylogger

kris889

Użytkownik
Dołączył
Listopad 25, 2013
Posty
3
hej chciałbym zapytać o keyloggera, który będzie zupełnie niewykrywalny (przez antywirusy), nie będzie go widać w procesach ani w pasku zadań, nie będzie zawalał pamięci i spowalniał pracy komputera, nie będzie go widać podczas formatowania dysku. Preferowane zrzuty z ekranu plus logi na pocztę. Czekam na odpowiedz.
Pozdrawiam
 

hesterl

Użytkownik
Dołączył
Listopad 26, 2013
Posty
1
nie będzie go widać w procesach ani w pasku zadań, nie będzie zawalał pamięci i spowalniał pracy komputera, nie będzie go widać podczas formatowania dysku. Preferowane zrzuty z ekranu plus logi na pocztę.

Anykeylogger
puszka spełnia wszystkie wymagania.

który będzie zupełnie niewykrywalny (przez antywirusy)

Nie może w 100% pewien, ale do tej pory, to i użyłem Refog i obie nie zostały odkryte przez antywirusy.
 

kris889

Użytkownik
Dołączył
Listopad 25, 2013
Posty
3
Ale Refog jest widoczny w prosesach i pasku zadań. Nawet jeśli go ukryjesz w pasku, to po restarcie kompa, znów go widać. No i trochę spowalnia..
A jeżeli chodzi o kwoty, wiadomo, że jak najmniej. :p Czekam na propozycje.
 

barukoru

Użytkownik
Dołączył
Marzec 12, 2011
Posty
80
Moze zrobię Wam Mikołaja.....o ile byliscie grzeczni przez cały rok.Byłes Kriss grzeczniutki?Tylko nie kłamać proszę.Heh
Ps .Dark Smark.Ty kolego na prezent jednak nie licz bo coś ten Twój nick a dokładnie "Dark" jest jakoś conajmniej podejrzane,hahahhahha.
 
Ostatnia edycja:

kris889

Użytkownik
Dołączył
Listopad 25, 2013
Posty
3
Grzeczny..? no ba :p Podejrzewam, tylko, że ktoś z mojego otoczenia już taki grzeczny nie był.. Więc, też przydałoby się zrobić niespodziankę na Mikołaja :p
 

Do4Got

Użytkownik
Dołączył
Listopad 18, 2012
Posty
242
Moze zrobię Wam Mikołaja.....o ile byliscie grzeczni przez cały rok.Byłes Kriss grzeczniutki?Tylko nie kłamać proszę.Heh
Ps .Dark Smark.Ty kolego na prezent jednak nie licz bo coś ten Twój nick a dokładnie "Dark" jest jakoś conajmniej podejrzane,hahahhahha.
A ty byłeś? Zwłaszcza w marcu-maju?
 
Ostatnia edycja:

Do4Got

Użytkownik
Dołączył
Listopad 18, 2012
Posty
242
Do4Got,oczywiscie ze byłem.Bardzo grzeczniutki jestemB)
kairo po raz pierwszy uderzył jako kairoamator, później jako tadekczestochowa, później jako radekkowal, teraz jako barukoru....
Ludzie no proszę was...
z4uzokS.jpg

PS. Założył konto "roxavunia" które jest jego kolejnym multikontem i wyładowuje nim swoją agresję wobec forum by nie zniszczyć opinii konta "barukoru".
Vd2mCvO.jpg

9hoghpB.jpg
 
Ostatnia edycja:

Do4Got

Użytkownik
Dołączył
Listopad 18, 2012
Posty
242

Do4Got

Użytkownik
Dołączył
Listopad 18, 2012
Posty
242
Ostatnia edycja:

barukoru

Użytkownik
Dołączył
Marzec 12, 2011
Posty
80
Proszę Cię nic więcej już nie mow na ogóle na ten temat albo zacznij się zapoznawać z protokolem jabbera i dowiedz sie przy okazji że lepiej nie podawać danych swojego konta bo przypadkiem mogłoby zaginąć....
 

Do4Got

Użytkownik
Dołączył
Listopad 18, 2012
Posty
242
Proszę Cię nic więcej już nie mow na ogóle na ten temat albo zacznij się zapoznawać z protokolem jabbera i dowiedz sie przy okazji że lepiej nie podawać danych swojego konta bo przypadkiem mogłoby zaginąć....
Jak zaginie to popełnie samobójstwo na livestreamie :D
I to nie ja nazywam Jabbera mailem.

To moja ostatnia odpowiedź w tym temacie, Dariuszu.
Btw. jak Ci się wiedzie w Prudniku?
Znalazłeś już miłość? Co tam u dzieci?
http://www.swatka.pl/daro1981/?
PS. Może lepiej przestać trollować biedne HCP, tylko wyjść z domu i zagadać niż ogłaszać się na serwisie randkowym?
 
Ostatnia edycja:

barukoru

Użytkownik
Dołączył
Marzec 12, 2011
Posty
80
Nie znam Cie aczkolwiek jesteś dla mnie deklem i nie sadzę abyś Mógł cokolwiek sam napisać .Z Twoją wyobraznią i "znakomstwem" jabbera powinieneś wiedzieć że protokoły jabbera są ogólnie znane a tak sie składa ze ja akurat znam jabbera doskonale.W czasach gdy pisałem skrypty dla jabbera mogłeś mieć problem z pieluszkami.
 
Ostatnia edycja:

Do4Got

Użytkownik
Dołączył
Listopad 18, 2012
Posty
242
Nie znam Cie aczkolwiek jesteś dla mnie deklem i nie sadzę abyś MOgł cokolwiek sam napisać .Z Twoją wyobraznią i "znakomstwem" jabbera powinieneś wiedzieć że pewne protokoły są ogólnie znane a jesli chodzi już o jabbera to tymbardziej mnie nie rozsmieszaj bo znam go doskonale.W czasach gdy pisałem skrypty dla jabbera mogłeś mieć problem z pieluszkami.
Typowy kairo :D
Oj, miałem już nie pisać.

PS. Jeśli mnie nie znasz, nie będzie Ci nic szkodzić jeśli wrzucę tutaj adres, nazwisko oraz fotke kaira?
 

barukoru

Użytkownik
Dołączył
Marzec 12, 2011
Posty
80
Wrzucaj stary,zaczynam Cię lubieć,niech dowiem sie jak sie nazywam.Podaj moje maile,imię,nazwisko oraz długość fiuta.(jestem facetem)hahhahahhah.Swoją drogą skoro obaj troszkę sie znamy mam dla Ciebie propozycję.Piszemy w dziale "KEYLOGGER".Zróbmy więc ludziom keyloggera i dajmy go ogólnie do downloadu.Niech ludzie ocenia sami.Podołasz wyzwaniu?
 
Ostatnia edycja:

Do4Got

Użytkownik
Dołączył
Listopad 18, 2012
Posty
242
Wrzucaj stary,zaczynam Cię lubieć,niech dowiem sie jak sie nazywam.Podaj moje maile,imię,nazwisko oraz długość fiuta.(jestem facetem)hahhahahhah
Dariusz Rogowski
Prudnik
Fota: http://cdn2.fotka.pl/a.fotka.pl/090/741/90741265_800_s.1385157846.jpg/Dariusz.jpg
ur. 25 czerwca 1981

Maile i konta możemy znaleźć na pewnym rosyjsko języcznym forum - hpc.name.

Co do Twojego @edit:
Nie, copy+paste to nie jest kodzenie.
Nie będę przyjmował z Tobą żadnych wirtualnych "pojedynków" - rób co chcesz.
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom