Keylogger

barukoru

Użytkownik
Dołączył
Marzec 12, 2011
Posty
80
Hahahahhah.Mam na imię Wojciech i bez kuzwa mi Dariuszy proszę ,chyba ze ktos musi tak mowić bo nie zna innych imion.Czekam na odzew mojej propozycji dotyczacej keyloggera Panie programisto.
 

Do4Got

Użytkownik
Dołączył
Listopad 18, 2012
Posty
242
Hahahahhah.Mam na imię Wojciech i bez kuzwa mi Dariuszy proszę ,chyba ze ktos musi tak mowić bo nie zna innych imion.Czekam na odzew mojej propozycji dotyczacej keyloggera.
Miałeś też na imię Tadek i Radek wg. Twoich nicków ;)
Odpowiedź w poprzednim poscie.

I to moj definitywnie ostatni post tutaj.
 

barukoru

Użytkownik
Dołączył
Marzec 12, 2011
Posty
80
Zgadzasz sie na moje wyzwanie czy wolisz zasmiecać? Nie wykrywalny keylogger dla ludzi za free z wszystkimi funkcjami który kazdy keylogger powinien mieć czy wolisz pisać brednie jak mam na imię Panie programisto?Pokazmy co potrafimy i niech ludzie osądzą.
Edytuje post:Jeśli taka Twoja wola mozemy również zmierzyć się trickami dotyczacymi Jabbera ogólnie nie znanymi jesli chcesz ale takimi których w gogle nie znajdziesz.Pasi?
 
Ostatnia edycja:

Dark Smark

Były Moderator
Dołączył
Kwiecień 29, 2006
Posty
1953
Bo posypią się ostrzeżenia, prywatne spory w prywatnych wiadomościach. Nie interesuje nikogo kto z kim i dlaczego.
 

roxavunia

Użytkownik
Dołączył
Październik 24, 2013
Posty
19
Do4got Do twojej wiadomosci jestem kobietą,nie wiem co Tobie przyszło do głowy,żeby tu na forum oczerniać mnie,że sie podszywam pod jakies tam nicki,posłuchaj niedowiarku,jeśli chcesz sie przekonać czy ja to ja ,chętnie zapraszam Cie do rozmowy na skype,wyjaśnimy sobie kwestie mojego nicka,a wtedy będziesz mógł pisać to co Ci leży na serduchu :)także zapraszam do konwersacji .
 
Do góry Bottom