KGB employee monitor problem z wysyłaniem informacji na maila

MART3112

Użytkownik
Dołączył
Październik 6, 2013
Posty
2
Witam, mam problem z programem KGB employee monitor, gdyż nie wysyła danych na maila. Podczas wybrania testu wyskakuje okienko z błędem ,,E-Mail delivery failed, please check your settings and internet connection." Czytając na zagranicznych forach to zalecają maila na gmail'u, ale moja skrzynka znajduje się na gmailu. Proszę o pomoc z tym problemem lub polecenie innego programu o podobnych możliwościach najlepiej darmowego z funkcją wysyłania danych na maila. Z góry dziękuję za pomoc i odpowiedz :)
 

DarkStorm

Użytkownik
Dołączył
Październik 5, 2013
Posty
12
Pisz tutaj , moze komus jeszcze sie przyda.
 

meViu

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 8, 2013
Posty
223
Trochę nie w temacie, ale kolego @DarkStorm, jeżeli już zakładasz multikonto i zmieniasz nazwę swojego pseudo oprogramowania z "Visitor Keylogger" na "Keylogger - Crypter", to warto to robić sumiennie i zmienić również nazwę na wszystkich podstronach: http://crypter.pl/#id-4, anie używać jedynie copy&paste :)
 

MART3112

Użytkownik
Dołączył
Październik 6, 2013
Posty
2
Ściągnąłem Micro keylogger tylko również jest taki sam problem jak w KGB, gdyż logi nie przechodzą na maila. Zakładałem również maila na onecie ale również wiadomości na tą skrzynkę nie dostałem z tych programów. Może ma ktoś jeszcze jakiś pomysł co mogę zrobić?
 
Do góry Bottom