Klawiatura łamana

octonapewno

Użytkownik
Dołączył
Maj 22, 2008
Posty
110
zamierzam sobie kupić nową klawiaturę. Nie chcę kupować sobie kolejnej klawiatury za 10zł ponieważ mam troche gotówki to postanowiłem sobie jakąś nową ładną klawiature sprawić. Ale ze względu tego że bardzo dużo piszę, zastanawiałem się czy klawiatura łamana taka jak ta http://www.skapiec.pl/site/cat/52/comp/115273 będzie lepsza? Mógłby ktoś z Was powiedzieć coś o niej?
 

loganek

Były Moderator
Dołączył
Listopad 11, 2006
Posty
563
miałem (nie)przyjemność używać takiej klawiatury przez tydzień. Mnie nie spasowała, jednak dobrze by było gdybyś mógł pożyczyć od kogoś na kilka dni i spróbować
 

Vandervir

Były Administrator
Dołączył
Grudzień 19, 2005
Posty
474
Mam znajomego co używa łamanej od dłuższego czasu i sobie chwali. Ale okres przystosowywania sie jest stosunkowo długi.

Osobiście za bardzo przyzwyczaiłem się do prostych laptopowych klawiatur.
 

octonapewno

Użytkownik
Dołączył
Maj 22, 2008
Posty
110
czyli z tego co zrozumiałem to chodzi o kwestie przyzwyczajenia? ja nie mogę mówić o żadnym przyzwyczajeniu, bo pisze na bardzo różnych klawiaturach, w domu też mam różne, więc może zrobię tak jak radzi loganek spróbuję ją najpierw od kogoś pożyczyć i zobaczę co będzie.
 

loganek

Były Moderator
Dołączył
Listopad 11, 2006
Posty
563
no tak, ale weź pod uwagę wypowiedź Vandervir'a - przyzwyczajanie może trwać dość długo.
 

bziomek

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 14, 2008
Posty
51
No ja mogę polecić, bo sam mam taką klawiaturę i bardzo dobrze mi się z niej korzysta :).
I, wbrew pozorom, bardzo łatwo jest się przyzwyczaić ;).
 
Do góry Bottom