Klawisz_HCK v1.0

rafluk

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 22, 2010
Posty
10
Jak dla mnie to jest dobry programik nawet ze wzgledu na to ze tylko on dziala mi poprawnie inne trojany oparte o serwer gg mi nie dzialaja niby przychodzi wiadomosc ze ONline ale komendy nie dzialaja albo nawet niewchodzi na dostepny.
Ten programik ladnie dziala tylko to ze ma malo komend to jest jego minus.

Ja bym dodał
-możliwosc zmiany ikonki serwer
-info o wszystkich dyskach i napędach
-keyloggera
-wysylanie screena na gg
-wyłaczanie systemu shutdown
Cos do zabawy :)
-wypowiada tekst u ofiary
-odwraca pulpit do góry nogami
-wyswietlenie bannera\komunikatu z takstem
-chowa\pokazuje ikony na pulpicie

Niewiem czy to wszystko da sie dodac ale chcialem podac moje pomysly.
 
Ostatnia edycja:

Klawisz95

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 24, 2010
Posty
54
Jak dla mnie to jest dobry programik nawet ze wzgledu na to ze tylko on dziala mi poprawnie inne trojany oparte o serwer gg mi nie dzialaja niby przychodzi wiadomosc ze ONline ale komendy nie dzialaja albo nawet niewchodzi na dostepny.
Ten programik ladnie dziala tylko to ze ma malo komend to jest jego minus.

Ja bym dodał
-możliwosc zmiany ikonki serwer
-info o wszystkich dyskach i napędach
-keyloggera
-wysylanie screena na gg
-wyłaczanie systemu shutdown
Cos do zabawy :)
-wypowiada tekst u ofiary
-odwraca pulpit do góry nogami
-wyswietlenie bannera\komunikatu z takstem
-chowa\pokazuje ikony na pulpicie

Niewiem czy to wszystko da sie dodac ale chcialem podac moje pomysly.

Hmm... Niektóre pomysły masz dobre... Takie jak:
- info o dyskach/napędach
- screen na gg
- wyłączenie systemu
- odwrót pulpitu do góry nogami
- wyświetlenie komunikatu z tekstem
- pokazywanie / ukrywanie inkon na pulpicie


Co do zmiany ikony - jest to do zrobienia i pewnie to zrobię.
Ale od dzisiaj mam nieco napięty harmonogram zadań i mam trochę mniej czasu na pisanie programów... Więc nie mówię na kiedy będzie.
 

grzonu

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 26, 2006
Posty
1390
hehe widze podniecaja was takie zabawki ktore do niczego nie sa przydatne jak np. ukrywanie ikon albo pokazywanie komunikatu ...no ale to wasza brocha
 

kanar123

Użytkownik
Dołączył
Marzec 27, 2008
Posty
451
Co Ty obracanie pulpitu to bardzo ważna funkcja xD Nikt już dziś nie rozumie pojęcia trojan... teraz są trojanki i trojaniki xD Ogólnie dzieci się będą cieszyć :D

@rafluk wiadomości dochodzą bo użył komponentu opartego o nowy protokół gg :p
Chociaż w starym kilka linijek wystarczyło zmienić...

Pozdro
KANAR123
 

Klawisz95

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 24, 2010
Posty
54
Racja. Można też e/w samemu obsłużyć protokół - to też nie problem ;)
( na necie jest nawet opis jego protokołu ) :)
 

sh4d

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 9, 2009
Posty
4
no cóż...
przechwytywanievh.jpg


Mały problem jeśli chodzi o wykrywalność
 
Ostatnia edycja:

Klawisz95

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 24, 2010
Posty
54
Nie pisałem nigdzie że nie wykrywalny. Nawet tego nie sprawdzałem. Ale dobrze że ktoś poinformował że wykrywalny - powiesz może jeszcze co to za AV?

Nigdy nie zajmowałem się staraniem żeby aplikacja była niewykrywalna - bo swoją charyzmą potrafię kolesia namówić do wyłączenia antyvira... ;)

Tak więc... Jeżeli ktoś wie jak sprawić aby był mniej wykrywalny - jestem otwarty na sugestie.
Co do autostartu - wykonuję go przez rejestr (a wartość dodaję przez WinAPI - co nie powinno być problemem w żaden sposób). A reszta poleceń - realizowana jest jak w programach typu TotalCommander.
 

rafluk

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 22, 2010
Posty
10
No i do chodzi jeszcze do tego NOD32 i Ad-Aware SE Professional:]


Pomyslalem ze jak jestes taki dobry to pomozesz zmienic mi protokol w tym trojanku
http://www.haker.com.pl/showthread.php?t=7038&highlight=HoliGGan&page=9
Jak chcesz mozesz napsiac do mnie na gg 19944909 lub tu na forum.
Mozesz mi pomuc lub sciagnac tego trojanka zmienic u siebei protokol i wyslac na jakas stronke :p
I najlepiej skasuj troche wiadomosci w skrzynce.^_^
 
Ostatnia edycja:

Klawisz95

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 24, 2010
Posty
54
Co do edycji istniejącego już trojana - nie da rady.
Musiałbym posiąść źródło tego trojana - żeby móc go edytować pod tym kątem. ;)
 

fazio

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 15, 2006
Posty
13
Norton też go wykrywa.

Takie zabawki jak,
- odwrót pulpitu do góry nogami
- pokazywanie / ukrywanie ikon na pulpicie
- czy też wysuwanie cd-romu zbędne, po co to i komu? dzieciom? :)

grzonu a
- wyświetlenie komunikatu z tekstem, to może być przydatne...
 

Klawisz95

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 24, 2010
Posty
54
A Ty myślisz że nie ma dzieci które robią komuś po złości?
Chcę aby program trafił do każdego odbiorcy (i małego i dużego).
 

thc_flow

Zbanowany
Dołączył
Listopad 13, 2008
Posty
649
A ty mylisz trojana z zabawką.

Miłego użycia TKeylogger, TCdrom, TObrocEkran i co tam jeszcze znajdziesz ;)
 

Klawisz95

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 24, 2010
Posty
54
Oj. I tu się mylisz. Nie robię wszystkiego na komponentach. Użyłem tylko kilka. TTimer i do obsługi gg.
Ale obsługę gg jestem w stanie sam napisać, a TTimer mogę zrobić na wątek. Mylisz się chłopcze co do mnie :p
 

BlackTree

Użytkownik
Dołączył
Luty 1, 2010
Posty
1
kiedy aktualizacja ?

warto tam jeszcze wrzucić:

- screen-shot maker
- funkcja do całkowitego odinstalowania trojana
- keyloger który ściąga cala rozmowę

to wszystko :p raczej najważniejsze funkcje, a ich nie ma xD
 

fazio

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 15, 2006
Posty
13
Na razie najważniejsze jest wyeliminowanie błędów, czyli
- po rozłączeniu neta wyskakują komunikaty błędu "Asynchronous socket error100053" i po nim następny
"Windows socket error: Nawiązane połączenie zostało przerwane przez oprogramowanie zainstalowane w komputerze-hoście (10053), on API 'send' "

- a z kolei gdy net jest odłączony, i przy próbie połączenia się z netem, wywala dziesiątki komunikatów... "Windows socket error: Żądany adres jest nieprawidłowy w tym kontekście (10049), on API 'connect' "
 

discovery44

Były Moderator
Dołączył
Sierpień 14, 2007
Posty
763
Nie chcę tu jakoś bronić autora tematu, w żadnym wypadku ale:
po rozłączeniu neta wyskakują komunikaty błędu
Więc po co rozłączasz 'neta'? To nie jest program który ma za zadanie obsługiwać wszystkie awarie tylko jest to tr... nie to też nie jest trojan, jest to zabawka dla dzieciaczków. Zwracasz uwagę na takie drobiazgi jak 'gdy ... i wtedy chcę się połączyć to ...' (- po co się łączysz bez dostępu do Internetu?) a na ogół nie patrzysz. Złe myślenie.
 

fazio

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 15, 2006
Posty
13
Jak by tu zacząć... a więc tak, jeżeli to jest trojanek, to nie powinien szczekać informacjami o jakichkolwiek błędach braku połączenia 'ofiarze'!
/
np.
Niektórzy mają neostradę i ręcznie włączają połączenie z netem, jak nie włączą, albo włączą później, niż trojanek zdąży się dobijać do neta, to właśnie wtedy trojan wyszczekuje błędy.
i odwrotnie, jak się rozłączą z netem, przed wyłączeniem kompa to właśnie się tak dzieje jak opisałem.

'gdy ... i wtedy chcę się połączyć to ...' (- po co się łączysz bez dostępu do Internetu?)
z kąd wziołeś ten cytat? -> 'gdy ... i wtedy chcę się połączyć to ...' ja nie napisałem że ja chcę się połączyć z internetem... To "trojanek" chce się łączyć.
 
K

Khalt

Gość
Trojan... heh... śmieszne. Kombajn, który przez nadmiar funkcji i swoją "przewspaniałą" uniwersalność stanie się wykrywalny w tydzień po wypuszczeniu (to mniej więcej w tym momencie, prawda?). Wychodzę z założenia, że jeśli chciałbym mieć trojana na komputerze czyjejś osoby to wybrałbym takiego, który poza dostępem do CMD ma jak najmniej funkcji - bo po co człowiekowi coś innego?
Takie zabawki (jak ta, którą robisz) nie odnoszą zbyt wielkiego sukcesu. Jedyne osoby, które czegoś takiego używają to dzieciaczki chcące się pochwalić przed kumplami jakimi to wielkimi haxx0r4mi są.

Jeśli błędy wywala (jak to nazwałeś) "trojanek", to może sprawiać problem. Ale coś mi się nie chce wierzyć, że po napisaniu trojana nie potrafisz zastosować prostej IFki, która by zapobiegła takiemu czemuś.

Post jest mało składny - jest jescze wcześnie (8:10... dla mnie to i tak wcześnie XD), jestem chory i kurna za 20 minut mam ustną maturę z angielskiego toteż jestem trochę zestresowany. Wybaczcie :p.

@grzonu: Matura międzynarodowa (IB) - ustne mam już teraz :D.

Kilka osób podjęło się tutaj wojny o to, czym trojan właściwie jest. Nie mogłem po prostu patrzeć jak walczą i im nie pomóc xP.
 
Ostatnia edycja:

grzonu

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 26, 2006
Posty
1390
Khalt proboje im przetlumaczyc juz dlugo ze trojan nie potrzebuje wysuwania cd-romu ale jak widac bezskutecznie...ludzie dalej trwaja w ciemnocie xD

0.o ale matury dopiero w maju ...chyba ze probna :D
 
Do góry Bottom