klikniecie na button powoduje otworzenie strony.

Sharow

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 12, 2008
Posty
42
Witam jak w temacie tworze taki sobie program (przegladarke) w ktorym mam speed button i zeby po wcisnieciu go otworzyla sie strona np.haker.com.pl w tej przegladarce czyli w tej co tworze.Wie ktos jak to zrobic? bardzo byl bym wdzieczny za pomoc.
 

Sharow

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 12, 2008
Posty
42
ooo.dzieki juz wiem co i jak. wielkie THX

edit: sam juz na to wpadle tylko ze o atrybucie onclick.

A takie jeszcze jedno pytanie jak zrobic zeby wlasnie dana strona tym sposobem co napisalem otworzyla sie przez proxy

albo wie ktos jak zrobic takie cos jak w gadaczu tyle ze to by bylo w mojej przegladarce.
proxy.gif

i jak by takie cos zrobil to by strony byly otwierane przez proxy??

Edit: przepraszam za post pod postem.

// nie przepraszaj tylko edytuj
%3C
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Levy272

Użytkownik
Dołączył
Luty 25, 2009
Posty
171
A może spróbuj dać adres strony pod zmienną, i puść przez proxy online w ten sposób:

np. (przykładowo podaję) proxycostam.pl/?page=$strona_www

czyli jako action podajesz stały adres proxy i do przesyłanej zmiennej dajesz adres strony?

jako $strona_www podajesz wpisany adres strony. Nie wytłumaczyłem tego na podstawie Delphi, ale może Ci pomoże.
 

Sharow

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 12, 2008
Posty
42
hmmm.... probuje... prubje... i nic nie wiem albo ja cos zle robie albo nie wiem... otwiera mi sie tylko strona proxy online

Bo glownie to ja pracuje nad projektem "watch movie online with no limits" ktory sam wymyslilem i zamiezam go doprowadzic do celu.Jak sama nazwa mowi chodzi w nim o to zeby ogladac filmy online bez limitow np. na stronach typu filmio czy seans24.I np. na tych strona sa umieszczane filmy na serwerze megavido ktory daje limity.No i wpadlem wlasnie ta ten pomysl z proxy.W sumie to nie ja jeden tylko ze ja chce miec to w 1 programie bez wpisywania linkow do stron z filmami czy serwerami proxy.Program juz jest tylko zostaje to nie szczesne proxy.
 

Levy272

Użytkownik
Dołączył
Luty 25, 2009
Posty
171
Licz się z tym, że używając proxy sam "wprowadzasz" limit transferu (przepustowość serwera proxy jest z reguły niska i strasznie zamula).
 

Sharow

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 12, 2008
Posty
42
No tak ale wtedy mozna ogladac bez limitu... No a ty jakie proponujesz rozwiazanie w tej sprawie?
 

lol_ek

Użytkownik
Dołączył
Maj 30, 2003
Posty
306
Jeśli chodzi o funkcjonalność to proponuję Ci zaprzestania prac na tym programem. Szybko zorientujesz się, że przedmówca miał rację. Jeśli publiczne serwery nie będą zablokowane (poprzez serwisy serwujące filmy) to z pewnościa nie będą znacząco wydajne w przypadku typowego streamingu.
 
Do góry Bottom