Komp Szpiegowany

steff

Użytkownik
Dołączył
Luty 7, 2013
Posty
1
Witam

Mam poważne podstawy twierdzić że ktoś śledzi mój każdy krok w internecie. Zaznaczam że osoby 3-cie mogły mieć dostęp do mojego kompa (wprawdzie mam założone hasło ale wiedzie że średnio kumata osoba nie będzie miała problemu z wejściem na XP)

Gdzieś wyczytałem że można to sprawdzić za pomocą komendy netstat, ale ta w wierszu naSŁUCHIWANIE W KOLUMNIE OBCY ADRES POKAZAŁA 0.0.0. itd.(s podobno jeśli jest 0.0..... to nikt nie podsłuc***e) Czy jeśli osobą podsłuc***ącą jest informatyk to może on w jakiś sposób zrobić żeby pokazywało 0.0.0 a i tak podmuchiwał.


Kolejna kwestia to zacząłem szukać podejrznych plików keylogerów itp w moim kompie. znalazłem kilka rzeczy które dla mnie laika komputerowego wydają się dziwne ale mogę się mylić:

1.w folderze DocumentsandSetting\Daneaplikacji po zaznaczeniu opcji pokaż pliki ukryte i foldery pojawiły sie kilka dla mnie podejrznych frzeczy:


*plik ex_log po otworzeniu zawiera tekst:

"v4.2.4 nazwamojegokomputera/nazwauzytkownika 2012-06-15 13:50:21 tbmain.finalize:FinalizeGraphics EBitmapLeak Resource leak: 1 instance(s) of TBitmap left
Caller addresses listed below: 006F2BC5"

*ntuser.dat -po probie otwarcia nie moge dostać dostepu bo jest uzywany przez inny proces


*a także fonts.cache oraz recently-used.xbel

*ponadto znalazłem ikonke podłanczania pulpitu zdalnego w folderze moje dokumenty a z dego co się
orientuje w XPHome nie da się podłączyć pulpitu?

Ale tak jak powtarzam jest laikiem i mam pytanie czy wyżej wymionione normalnie istnieją w Xp czy rzeczywiście są one dziwne. Jeśli dla wielu z was to co napisałem wyda się smieszne to sorry ale nie siedze w temacie i dlatego szukam tu pomocy.

Bardzo prosze o pomoc i z gory dziekuje

Prosze rownież o podpowiedz na co mógłbym jeszcze zwrócić uwage -powtarzam że prawie na pewno byłem/jestem szpiegowany wiem nawet przez kogo tylko musze znaleźć dowody
 
Do góry Bottom