kompilacja exploita, nmap-otwarte porty

Clark

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 19, 2007
Posty
16
siema. wiec oto moje pytania.
1. czy w trakcie kompilacji exploita ustawia sie np adres strony z ktorej ma pobierac i uruchamiac plik czy dopiero pozniej? jak pozniej to kiedy i jak?
2. pisalem posta o tym w temacie hasla skanery ip ale neistety nikt nie raczyl mi odpowiedziec. mianowicie: jak skanuje porty nmapem to zawsze pokazuje mi sie okolo 10 portow zamknietych. nie pokazuje mi zadnego otwartego. o co chodzi?


to tyle.

p.s. czytalem mase postow no ale nie mam odpowiedzi na te pytania.
p.s. 2. jak ktos chce mnie tylko powyzywac to lepiej na priva bo tu czkeam na odpowiedzi.

z gory dzieki. narazie
 

Szuja

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 2, 2007
Posty
112
Re: lamerskie pytania ale jak nie spytam to sie nie dowiem ;

Originally posted by Clark
siema. wiec oto moje pytania.
1. czy w trakcie kompilacji exploita ustawia sie np adres strony z ktorej ma pobierac i uruchamiac plik czy dopiero pozniej? jak pozniej to kiedy i jak?
2. pisalem posta o tym w temacie hasla skanery ip ale neistety nikt nie raczyl mi odpowiedziec. mianowicie: jak skanuje porty nmapem to zawsze pokazuje mi sie okolo 10 portow zamknietych. nie pokazuje mi zadnego otwartego. o co chodzi?


to tyle.

p.s. czytalem mase postow no ale nie mam odpowiedzi na te pytania.
p.s. 2. jak ktos chce mnie tylko powyzywac to lepiej na priva bo tu czkeam na odpowiedzi.

z gory dzieki. narazie
1. podaj przykład exploita
 

abramakabra

Były Moderator
Dołączył
Marzec 16, 2003
Posty
1191
1. O jakim ty exploicie mówisz bo nie rozumiem ocb.
2. Jak nie pokazuje ci żadnego otwartego to wszystkie są zamknięte... np. przez firewalla
 

Clark

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 19, 2007
Posty
16
Chodzi mi o coś takiego, że jak ktoś wejdzie na moją stronke to od razu sciągnie mu się trojan.
Czy ten exploit robi coś takiego? http://www.milw0rm.com/shellcode/1386

Jak tak to w miejsce tam gdzie jest "http://h0nest.org/1.exe";
mam wpisac swoja stronke? i przy kompilajcji wywala mi błąd w 25 wierszu "25 D:c++dasdasd.cpp invalid conversion from `unsigned char*' to `int' "

ok z gory thx za odp. narazie
 

Moraxus

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 6, 2007
Posty
5
Originally posted by Clark
Chodzi mi o coś takiego, że jak ktoś wejdzie na moją stronke to od razu sciągnie mu się trojan.
Czy ten exploit robi coś takiego? http://www.milw0rm.com/shellcode/1386

Jak tak to w miejsce tam gdzie jest "http://h0nest.org/1.exe";
mam wpisac swoja stronke? i przy kompilajcji wywala mi błąd w 25 wierszu "25 D:c++dasdasd.cpp invalid conversion from `unsigned char*' to `int' "

ok z gory thx za odp. narazie
Lol to jest w C++ nie widać?
Na serwerze ma Ci się kompilować?
 

Clark

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 19, 2007
Posty
16
jezeli chce miec takiego exploita ktory po wejsciu na strone bedzie sciagal i odpalal jakikolwiek plik u ofiary to nie musze go kompilowac? wystarczy ze ten kod wkleje powiedzmy w index.html ?
 

Szuja

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 2, 2007
Posty
112
Originally posted by Clark
jezeli chce miec takiego exploita ktory po wejsciu na strone bedzie sciagal i odpalal jakikolwiek plik u ofiary to nie musze go kompilowac? wystarczy ze ten kod wkleje powiedzmy w index.html ?

To jest C++.
Jeżeli kod wkleisz do index.html to nie będzie działał.

Musisz go skompilować przy pomocy jakiegoś kompilatora C++ np Dev-C++.
 

Clark

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 19, 2007
Posty
16
no dobra. i jak bede miec go pozniej skompilowanego w postaci exe to co pozniej zrobic zeby po samym wejsciu na stronke odrazu sie ladowal?
 

grzonu

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 26, 2006
Posty
1390
wiesz co najpierw zrozum kod a potem dopiero probuj
 

Clark

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 19, 2007
Posty
16
nie odpowiedziales mi na moje pytanie ;/ jak bede miec go skompilowanego w postaci exe co z nim pozniej zrobic?
 

Szuja

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 2, 2007
Posty
112
Originally posted by Clark
nie odpowiedziales mi na moje pytanie ;/ jak bede miec go skompilowanego w postaci exe co z nim pozniej zrobic?
a myślisz że on odpowiadał na czyje pytanie ?
jeżeli zrozumiesz kod będziesz wiedział później co z nim zrobić
 
Do góry Bottom