Kompilatory

a5a

Użytkownik
Dołączył
Marzec 1, 2002
Posty
579
Wlasnie zaczalem programowac.Mam kompilator do asmy tasm. Szukam jakis fajnych kompilatorow do C++ . Czy ktos ma jakies fajne kompilatory? Jak ktos ma to podajcie ich nazwy i strone z ktorej mozna je sciagnac. Aha te kompilatory musza byc pod winde!
 
B

b4d4ss

Gość
jest dobry kompilator .. caly pakier
rational rose enterprise .. rowniez do javy..
jest (auto cenzura) ... kosztuje $ 5.000 polecam ci kupno

kolejnym jest borland c++ builder 5 enterprise tez jest (auto cenzura) kosztuje ok $ 4.000 ...

teraz jak zakupisz bedziesz mogl mieszac maxymalnie
<
 

zraz

Użytkownik
Dołączył
Listopad 23, 2001
Posty
123
Ja...

Sobie taki kupilem i jestem zadowolony
<
:p:p:p


Wszytko siwtnie kompiluje i wogole takie cuda robi ze jak klikniesz to ci odrazu program zrobi. Tylko musisz wpisac w nim to co ma robic. Potem jak napiszesz musisz klasnac 2 x i obrucic sie wokol wlasnej osi.

Jesli wszytko pujdzie dobrze i byles grzeczny caly tok to ci sie program zrobi. Jesli NIE to nie! prsyer czyz nie ??

Ja zrobilem taki program, ze wpisujesz imie np. Tomus i rozpierdala wszytkim Tomusiom w necie komputer ??? Nezle ?? co ???

Ale niestety sie nie podzile tym programem bo jestm cham!

Ma go tylko badass. Mozesz sie zarejestrowac a wtedy za jedyne 9999999999.99 zł. PLN <- bedziesz go mial!!!


HEJ!
 

a5a

Użytkownik
Dołączył
Marzec 1, 2002
Posty
579
a nie ma żadnych dobrych kompilatorów za darmo???[/b]

Sa dobra kompilatory za free. No ale ja chce wiedziec jakie polecacie kompilatory di jakich jezykow i dlaczego wlasnie te! No i skad mozna sciagna polecony kompilator of corz!
smile.gif
 
Do góry Bottom