Komunikator Facebook z własnym archiwem

Azor

Użytkownik
Dołączył
Listopad 18, 2013
Posty
1
Witam, Poszukuję komunikatora który korzysta z facebok'a i zapisuje w swojej (osobnej) historii rozmowy.


Facebook messenger jest baznadziejny i wgl mi się nie przyda ponieważ współpracuje z FB na zasadzie przeglądarki. Jeśli była prowadzona rozmowa i jeśli zostanie ona usunięta to ja już jej nie zobaczę. Chodzi mi o coś w rodzaju nasłuchu i zapisu rozmów.


Np. jak podsłuchwiałem numer GG interesującej mnie osoby to widziałem jakie wiadomości od niej wychodzą jakie przychodzą, było wszystko zapisywane u mnie w moim archiwum. No i profit był taki że sie dowiedziałem o informacjach które mnie interesowały. :]

Teraz sytuacja jest inna bo jakaś ***** próbuje mi wparować w życie małżeńskie a ja nie mam nad tym kontroli. Pomóżcie Panowie i Panie.
 

barukoru

Użytkownik
Dołączył
Marzec 12, 2011
Posty
80
Protokół logowania do Fejsa chyba znam a moze nawet gdzieś mam napisany .Mozna było by zrobić dla siebie prywatny messenger wykorzystujący ten protokół.Tylko czy jest sens i po co.....
 

BT5R3

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 19, 2013
Posty
13
Protokół logowania do Fejsa chyba znam a moze nawet gdzieś mam napisany. Moźna było by zrobić dla siebie prywatny messenger wykorzystujący ten protokół.Tylko czy jest sens i po co.....

Jeśli wykonasz to odpowiednio to nawet na tym zarobisz ;D. Więc masz już sens i motywację. A nawet jeśli możesz to wykonać tylko dla siebie zawsze może się przydać
 

barukoru

Użytkownik
Dołączył
Marzec 12, 2011
Posty
80
Hehh,a jesli już to mam?Powiedz mi jak mam to wykorzystać.Do popisania ze znajomymi chyba.
 
Do góry Bottom