KONKURS NA MODERATORA

Status
Zamknięty.

proxima

Były Moderator
Dołączył
Marzec 9, 2007
Posty
651
W porozumieniu z "władzą wyższą" ogłaszamy konkurs na nowego moderatora.
Prosimy o składanie swoich kandydatur w tym topicu z uzasadnieniem

Proszę nie umieszczać zbędnych komentarzy przez osoby niezainteresowane, tylko moderatorzy mogą komentować wypowiedzi
 

proxima

Były Moderator
Dołączył
Marzec 9, 2007
Posty
651
Originally posted by abramakabra
Jakie są zasady tego konkursu :) ?

Podajecie swoje kandydatury wraz z logicznym uzasadnieniem dlaczego pałacie chęcią podjęcia się funkcji moda, a my na podstawie oceny całokształtu Waszej działalności na forum wybierzemy osobę godną dołączenia do nas

Z całą pewnością nie będziemy brać pod uwagę userów:
- nagminnie łamiacych regulamin forum;
- spedzających na forum bardzo mało czasu;
 

TripleX

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 10, 2006
Posty
715
Po wypowiedziach widac kto sie nadaje a kto nie. A regulaminu niezłamałem chyba nigdy. I w przeciwieństwie co do niektórych niepisze tu poto żeby powiekszać liczbe postów, ani poto zeby mi ktoś klikał "pomógł".
 

sinis

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 3, 2006
Posty
958
Chciałbym zgłosić swoją kandydaturę
<
Spędzam na forum dość sporo czasu, a poza tym chciałbym spróbować jak to jest "mieć władzę"
<
Nie wiem czy jestem dobry kandydatem na to stanowisko, ale dajmy się wypowiedzieć publice.
 

D0han

Były Moderator
Dołączył
Lipiec 27, 2005
Posty
975
'Publika' ma się nie wypowiadać w tym temacie, będzie to traktowane jako offtop (i odpowiednio nagradzane ofc).
 

3rr0rx

Użytkownik
Dołączył
Luty 10, 2007
Posty
712
To i ja spróbuję :)
No to teraz argumenty, hym...
smile.gif


-Spędzam sporo czasu na forum jak i również biorę w nim aktywny udział
-Staram się pomagać innym
-Doświadczenie w moderowaniu (moderowałem już kilka for)
-Kreatywność =]

No i to by było chyba na tyle
<
 

adikx

Użytkownik
Dołączył
Maj 21, 2007
Posty
415
Ja też się zgłaszam choć pewnie nie mam szans moje kwalifikacje:

-tyle ile moge zpędzam czasu na forum przeciętnie koło godz dziennie
-nie przepadam za łamaniem regulaminu choć kiedyś dostałem ostrzeżenie od fdj'a o wyłudzanie pomógł ale się poprawiłem
-chętnie pomogam nawet poza forum, od tego jestem żeby pomagać
 

Dark Smark

Były Moderator
Dołączył
Kwiecień 29, 2006
Posty
1953
Witam! Chciałbym zgłosić kandydaturę, choć z góry zakładam że próba dostania wyższej rangi zostanie odrzucona.
Chciałbym uzasadnić swoją kandydaturę w następujący sposób. Jak widać staram się pomagać na forum jak mogę, choć to nie zawsze mi to wychodzi. Staram się też odpowiadać na wszystkie e-maile i prywatne wiadomości wysyłane przez użytkowników z forum chociaż wiadomo że jest to uciążliwe. Moją przyszłość wiąże z informatyką więc kształcę się obecnie w tym kierunku. Spędziłem na haker.com.pl trochę czasu i znam większość problemów nękających to forum
(obecnie szukam "anonimowo" czytam i wyszukuje posty łamiące regulamin).
Posiadam doświadczenie w moderowaniu i myślę że wiele mógłbym zmienić. To że nie udzielam się na forum to nie jest do końca prawdą, widać to na kanale IRC #haker.com.pl na którym zgłaszam posty i tematy które naruszają którykolwiek z punktów regulaminu
(jak wiadomo gdy zgłaszamy "!" nie zawsze zostanie szybko usunięty post/temat). Robię tak już od dłuższego czasu. Jak widać "walczę" z userami na swój własny sposób.
W każdym dniu tu wpadam kilka razy by zobaczyć co nowego słychać. Zdaję sobie sprawę że bycie moderatorem to jest duża odpowiedzialność. Nie są to tylko przywileje ale przede wszystkim obowiązki.

Pozdrawiam Smark.
 

Zero_Cool

Użytkownik
Dołączył
Listopad 1, 2006
Posty
206
heh no to i ja sie zglosze

powody:

za:
-potrafie z dystansem podejsc do problemow ludzi
-nie zachowuje sie jak dziecko , bo i nim nie jestem
-potrafie poprawnie pisac
-nie lubie TIBII
-przede wszystkim lubie to forum i ludzi na nim , jest klimat


przeciw:
-czesto ostro traktuje wypowiadajacych sie ludzi , ale z godnoscia , nie uderzajac bezposrednio w ich osoby (ale mozna nad tym popracowac)
-czasami troche przeklne
-nie jestem w stanie byc obecny w kazdej chwili na forum, gdyz pracuje jak wiekszosc ludzi
-zdarza mi sie lamac regulamin , a wlasciwie lekko naginac (ten sie nie myli co nic nie robi)

to chyba tyle , pozdrawiam
 

SZKOD[nick]

Były Moderator
Dołączył
Maj 2, 2003
Posty
808
Zgłaszam swoją kandydaturę.

Dlaczego?
- proxima
- jest tutaj 12 moderatoropodobnych stworzeń, z czego aktywnych 6-7, a syf jakby nikt nie sprzątał
- bo będzie częściej padał deszcz

Czekam na rozstrzygnięcie.
 

boness

Użytkownik
Dołączył
Październik 29, 2005
Posty
209
To i ja xD

Dlaczego ja? -A dlaczego nie? ^^

Duzo czasu spedzam na forum i przybylem na nie tez dosyc dawno (chociaz wiem, ze nie widac mnie zebym pisal, ale jestem i czytam) ;p
Zawsze to jakas pomoc.
 

proxima

Były Moderator
Dołączył
Marzec 9, 2007
Posty
651
Dziekujemy za zgłoszenie swoich kandydatur na nowego moderatora.
i gorąco witamy Szkod[nick]'a z powrotem wsród nas
smile.gif
 

HeadShot

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 27, 2006
Posty
668
Zglaszam sie.

Dlaczego ? Jak zapewne wiadomo obecny poziom forum nie jest wysoki jak to mialo miejsce na poczatku jego istnienia. Jesli zostane moderatorem (w co szczerze watpie) to zajme sie forum, bede pilnowal aby wszyscy przestrzegali regulaminu (ja takze ;]) i zrobie tutaj porzadek :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom