Konkurs

Status
Zamknięty.

kiela

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 21, 2004
Posty
230
Pewnego razu (dokładnie w swoje urodzinki) wpadłem na pomysł zorganizowania konkursu, którego celem było by włamanie się na stronkę specjalnie do tego przygotowaną
smile.gif
dzień później zgłosiłem się z pomysłem do Achatesa, któremu spodobał się pomysł i zaczęły się prace nad stronką

o stronce
1) stronka napisana jest w całości w php
2) stronka ma naturalnie zostawione kilka bugów, aby nie było żadnych pretensji ze jest
to konkurs nie to wygrania
3) jest to cala stronka cały serwis nie tylko panel admina

o zasadach
1) nie ma żadnych zasad każdy sposób jest dopuszczalny w ramach rozsądku (zabronione
jest próba włamania nie na ftp metoda
brutalna lub tez słownikowa gdyż admin serwera może mieć pretensje)
2) konkurs będzie trwał max 14 dni chyba ze nikt nie zdoła podmienić strony wiec wtedy rozpatrzymy możliwość przedłużenia konkursu

za co nagrody
1) 1 miejsce jest za calkowita podmiane strony (koniec konkursu)
2) 2 miejsce jest za zmienienie tresci na stronie lub podstronie (konkurs trwa dalej)
3) 3 miejsce jest za druga z kolei zmiane tresci na stronie lub podstronie (konkurs trwa dalej)

o nagrodach
1) 1 miejsce - 4 płyty z serwisu
2) 2 miejsce - konto pocztowe z domena haker.com.pl
2) 3 miejsce - osoba nie dostanie bana przez miesiąc oraz wszystkie kartki zostają anulowane oraz brak możliwości dostania kartek przez miesiąc

uwagi
1) możliwa będzie tez praca w teamie
2) stronka jest jeszcze w fazie ostatnich testów wiec zaraz po ich zakończeniu konkurs się rozpocznie
3) aby brać udział w konkursie trzeba będzie się zgłosić do mnie na maila lub priva
4) włamanie ma dotyczyć wykorzystania dziur w stronce napisanej w php a nie włamanie na serwer serwer bedzie dzierzawiony wiec nie polecam tego typu działań
5) mile widziane jest wysłanie mi na maila albo priva informacji jak ktoś tego dokonał, pozwoli mi na niepopełnianie błędów w dalszej mojej zabawie z php
smile.gif


myślę ze to na tyle wszelkie uwagi mile widziane
jak cos to Achates mnie poprawi
smile.gif


pozdrawiam
kiela
 

sskeleton

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 25, 2004
Posty
16
Hehe, jak dla mnie rewelacja dolaczam sie do zyczen :wink:
Trzeba bedzie odkopac stare kursy php
<
 

kujon16

Użytkownik
Dołączył
Październik 19, 2004
Posty
11
nie to żeby coś ale kiele zatrzymała policja do wyjaśnienia pewniej sprawy :/ nie wiem kiedy bedzie :/ kiela wszystko przygotował na konkurs wiec jako jego dobry kolega w jego imieniu otwieram konkurs
smile.gif
macie wiecej szczęścia niż on bo możecie hackować bez żadnych konsekfencji a on ma przechlapane :/

link znajduje się powyżej w jednym z jego postów ( http://ubek.abc.pl/ )

konkurs trwa do 28 czerwca do godz 12.00

powodzenia życze w moim imieniu i kieli
 

DNSA

Użytkownik
Dołączył
Luty 11, 2005
Posty
147
ale glupoty wczesniej napisalem, przepraszam
zmienilem i to wszytko to byla nie prawda
 

kiela

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 21, 2004
Posty
230
i po konkursie
smile.gif
no coz wszystko sie kiedys konczy chociarz myslalem ze nikt z was tego niedokona
<



Gratujacje dla c1rca, dnsa, Johnny F.

podzial nagrod
1 miejsce (plyty z tego serwisu) - c1cra (tylko sie nie udziela na forum :/)
2 miejsce (konto pocztowe z domena haker.com.pl) - dnsa
3 miejsce (brak mozliwosci dostania bana oraz wszystkie kartki zostaja anulowane) - Johnny F.

ode mnie
1) stronka no coz stronka kiepsko zabezpieczona przykladalem wage do tresci i funkcjonalnosci a tym czase zostawilem otwarte drzwi :/ co noz kazdy sie uczy na bledach
2) heh wyszly bugi ktore byly nie planowane natomiast bugi planowane nie ujrzaly swiatla dziennego
3) jak sie uda to moze pod koniec wakacji zorganizuje nastepny konkurs lecz wtedy poprzeczka bedzie znacznie wyzej
smile.gif
i moze serwis bedzie bardziej rozbudowany
smile.gif
wszystko zalezy od czasu

PS.
jak mi przyjdzie cos do glowy jeszcze do sie odezwe
smile.gif



-= konkurs hackowania stron =-
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom