Kopiowanie skryptu layoutu

nulled

Użytkownik
Dołączył
Luty 20, 2013
Posty
10
Szukam programu lub skryptu, który skopiuje skrypt z czyjejś strony lub sam layout z grafiką.
 

Shady69

Użytkownik
Dołączył
Luty 12, 2013
Posty
98
yyy, każda przeglądarka ma taką opcję o_O najlepsza jest opera, zapisuje stronę w formacie (x)html wraz z obrazkami i przekierowaniem linków.
 

nulled

Użytkownik
Dołączył
Luty 20, 2013
Posty
10
Ale z tych pobranych elementów, odpalę z klonowany skrypt?
Bo powiedzmy skrypt już mam i wielu też ma stronę z takim samym, tylko że lepszą mają grafikę, layout i chciałbym im to skopiować, by sobie wstawić trochę zmieniony.
 
Ostatnia edycja:

Shady69

Użytkownik
Dołączył
Luty 12, 2013
Posty
98
'odpalisz' jedynie wygląd tzn. xhtml i arkusz stylów, nie skopiujesz kodu aplikacji tzn. php czy co tam, gdyż to wykonuje się na serwerze. chyba, że chcesz zlepić kilka elementów z różnych stron, bo piszesz jak 13 latek i nie wiadomo o co tobie chodzi. wtedy nic nawey nie zdołasz, jeśli twoja wiedza nie ogranicza się nawet do podstaw html. znajdź kodera layoutów i zleć to mu, bo nic nie wskurasz, tylko zaprzątasz forum,
ps. kopiowanie kodu strony jest chamstwem, dobrze, że dają za to surowe kary..
 

nulled

Użytkownik
Dołączył
Luty 20, 2013
Posty
10
Chciałbym mieć taki design jak ktoś inny, co wyłożył na template kilkaset $.

Kod mi nie potrzebny, większość tych stron ma taki sam skrypt.

Pytam, bo mnie nie stać na taki ani na kodera, a taka strona przyciąga dużo ludzi.
 

Shady69

Użytkownik
Dołączył
Luty 12, 2013
Posty
98
no to przecież napisałem, że opera zapisuje gotowe strony, nie wiem czego ty dalej oczekujesz?
hakerstwo swoją drogą, ale design strony to czas, który poświęcił programista, a programiście powinneś dużo zawdzięczać, więc kopiowanie od tak sobie kodu to zwykłe chamstwo i nieróbstwo. zresztą i tak nic nie osiągniesz ze skopiowanym layoutem, prędzej czy później ktoś cię drowie za to, albo ludzie zauważą, że twoja strona to skopiowany kicz ;)
 

Dark Smark

Były Moderator
Dołączył
Kwiecień 29, 2006
Posty
1953
Zwykła przeglądarka wystarczy. Ale to że Cię nie stać i tak ściągniesz, nie znaczy że jest to operacja legalna. :) Być może też cię zainteresuje do robienia mirrorów z treścią storn: http://www.httrack.com/
 
Do góry Bottom