KUPIĘ trojana/keyloggera

kontak1337

Użytkownik
Dołączył
Maj 26, 2012
Posty
1
Kupię trojana a właściwie keyloggera który będzie zapisywał tylko loginy i hasła z stron które podam osobie chętnej do napisania, może być gotowe rozwiązanie ale musi być autorskie aby był nie wykrywalny, oferty proszę kierować na email [email protected]
 

ert123

Użytkownik
Dołączył
Listopad 29, 2010
Posty
28
Witam
podepnę się pod temat żeby nie robić bałaganu na forum.
Chcialbym zebyscie mi doradzili, poszukuję sprawdzonego trojana łatwego w obsludze ze wszystkimi
niezbednymi narzedziami. Chcialbym go dostac z pewnego zrodla wiec moge zaplacic.
Co polecacie?
 

ert123

Użytkownik
Dołączył
Listopad 29, 2010
Posty
28
Interesuje mnie tylko zdalna administracja ;) akurat keylogger najmniej. Mogę kupić też rata, jakie polecacie bo od kilku miesiecy nie jestem w temacie. Może wyszło coś stabilniejszego i świeższego ? ;)
 

Gilotyna-007

Użytkownik
Dołączył
Luty 3, 2012
Posty
151
witam czy wy nie umiecie szukać takich rzeczy w google? Kupowanie tego rodzaju oprogramowania świadczy o waszej niewiedzy na temat trojanów, keyloggerów itp te pieniądze dajcie potrzebującym a oprogramowanie sciągnijcie z sieci...
PS. wszystkie amplikacje tego typu są wykrywalne możecie jedynie użyć cryptera lub programu do zaciemniania kodu np. wirusa lub amplikacji do zdalnej administracji.
Wy wydajecie pieniądze na te programy a wystarczy ruszyć głową i poszukać w necie:
- http://www.trojany.xmc.pl/
- http://hms.ovh.org/moje_programy.php

Jest jeszcze wiele wiele innych wystarczy tylko sformułować odpowiednio pytanie w google. Ehh wy dzieci

Pozdrawiam
 

adam3076

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 22, 2006
Posty
71
zaplace za zakryptowanie 2 serverow darckomet i cybergate chodzi mi tylko o oszukanie noda na innych av mi nie zalerzy
 

ert123

Użytkownik
Dołączył
Listopad 29, 2010
Posty
28
Dzięki, tylko że często bywa że w sieci jest dużo zasyfionych programów, od producenta jest raczej pewniej ;) Ale skoro mówisz że nie ma róźnicy ;)
 

Gilotyna-007

Użytkownik
Dołączył
Luty 3, 2012
Posty
151
zaplace za zakryptowanie 2 serverow darckomet i cybergate chodzi mi tylko o oszukanie noda na innych av mi nie zalerzy

Nie opłaca się płacić za coś co i tak po paru dniach będzie wykrywalne przez antywirusy, wejdź w google poczytaj jak się cryptuje i po sprawie sam będziesz mógł to robić...ludzie...wyobraźni troche.

Jeśli nie zastanowicie się troche to ja zaczne na was zarabiać widze że niezły biznes można zrobić na naiwnych ludziach...
Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

adam3076

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 22, 2006
Posty
71
szukalem juz w google ale wszystkie cryptery kture znalazlem juz sa wykrywalne jak sie ma crypter to nie ma problemu ale nic dobrego w sieci nie da sie znalesc a jak juz sa jakies linki to na fileice.net a z tamtad nic sie nie da sciagnac
 

Gilotyna-007

Użytkownik
Dołączył
Luty 3, 2012
Posty
151
szukalem juz w google ale wszystkie cryptery kture znalazlem juz sa wykrywalne jak sie ma crypter to nie ma problemu ale nic dobrego w sieci nie da sie znalesc a jak juz sa jakies linki to na fileice.net a z tamtad nic sie nie da sciagnac

A wiesz że jaka kolwiek amplikacja napisana i użyta chociaż raz będzie wykrywalna po kilku dniach? jeśli nie crypter spróbuj programu do zaciemniania kodu źródłowego keyloggera lub trojana.

Teraz tak na marginesie jeśli chodzi o keyloggery i trojany mam duże doświadczenie w tym i polecam wszystkim trojany, ale już te bardziej rozbudowane jest więcej opcji i możliwości jak już się męczyć to z czymś konktertnym polecam "Turkojan 4 Gold_Edition" a wygląda on tak:
View attachment 276
 

adam3076

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 22, 2006
Posty
71
teraz to juz po faworach bo darkcomet i cybergate przestaly laczyc sie z netem i nie mam pojecia co sie stalo wszystko robie dobrze bo wczesniej dzialaly.. jak tworze server i go wlanczam to zapora pyta sie czy zezwolic na polaczenie zezwalam ale klijent sie nie pyta czy moze sie polaczyc a wczesniej sie pytal dodam ze jak wylacze zapore calkowicie to tez jest lipa nie wiecie co sie moglo stac, i mam jeszcze jedno pytanko zawsze jak wlanczam klijenta DC to z netem probuje sie polaczyc jakis upnp.exe nie wiecie co to jest ja go blokuje bo to chyba jakis syf jest
 
Ostatnia edycja:

adam3076

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 22, 2006
Posty
71
witam ponownie juz sobie poradzilem z wiekszoscia problemow ale mam jedno pytanko osoba kturej chce wyslac server ma nod32 security system z firewallem ustawionym na automatyczne filtrowanie nie wiecie czasem jaki port wybrac zeby nie blokowal mi servera albo jak obejsc tego firewalla
 

rurich

Użytkownik
Dołączył
Luty 8, 2013
Posty
2
JA również aby śmietnika nie robić dopisuje siędo tematu ,

kupie trojana z key-logerem cos jak cybergate,wraz z binderem oraz crypterem który ominie avasta i windowsowego win7/xp firewalla . kontakt. [email protected]
 
Do góry Bottom