Kupię keyloggera

Juanhijuan

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 23, 2013
Posty
3
Próbowałem dobić targu z meViu, ale od 5 dni nie jest aktywny na forum. Proszę o odpowiedź na poniższe pytania i kontakt w sprawie ceny takiego keylogger-a.

1. Czy przy pomocy tego keylogger-a będę wiedział jakie dokładnie aplikacje ma otwarte osoba, która włączy tego keylogger-a ? Chodzi mi o to, że:
- osoba ta odpala np. worda i wpisuje coś więc keylogger informuje mnie na tej zasadzie: "odpalono word-a, napisano "Cześć lubię frytki", potem odpalana jest inna aplikacja np. skype, więc keylogger "mówi" mi: "odpalono skype napisano "Cześć lubię frytki", następnie odpalono jakąś grę, program, przeglądarkę itp. Czy o tych wszystkich ruchach mnie informuje czy przekazuje cały przegląd wpisanych tekstów przez klawiaturę, ale w jakim miejscu i po co to nie wiadomo ?

2. Czy widać również tekst wklejany ? Czy tylko to co wpisano własnoręcznie na klawiaturze ?

3. Czy możesz podesłać jakiś screen ewentualnego zapisu ?

Pozdrawiam
 

mikropka

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 29, 2013
Posty
8
1. TAK
2. RÓWNIEŻ TEKST WKLEJANY
3. Mogę Ci podesłać, i wytłumaczyć co i jak jak coś to napisz na gg: 48731893

meViu jest aktualnie nie uchwytny, ale jak bedzie to na pewno odpisze :)
 

mikropka

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 29, 2013
Posty
8
Ten użytkownik na chwile obecną ma tylko 2 posty.

No i co z tego ze dwa posty, przynajmniej mu pomogłem od razu... A ty sie obudziłeś nic nie wniosłeś i nabijasz tylko posty, w ten sposób to mieć 100 postów gó*** wartych w porównaniu z moimi dwoma ...

PS. Ja bym od razu bana walił.
 

meViu

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 8, 2013
Posty
223
Próbowałem dobić targu z meViu, ale od 5 dni nie jest aktywny na forum. Proszę o odpowiedź na poniższe pytania i kontakt w sprawie ceny takiego keylogger-a.

1. Czy przy pomocy tego keylogger-a będę wiedział jakie dokładnie aplikacje ma otwarte osoba, która włączy tego keylogger-a ? Chodzi mi o to, że:
- osoba ta odpala np. worda i wpisuje coś więc keylogger informuje mnie na tej zasadzie: "odpalono word-a, napisano "Cześć lubię frytki", potem odpalana jest inna aplikacja np. skype, więc keylogger "mówi" mi: "odpalono skype napisano "Cześć lubię frytki", następnie odpalono jakąś grę, program, przeglądarkę itp. Czy o tych wszystkich ruchach mnie informuje czy przekazuje cały przegląd wpisanych tekstów przez klawiaturę, ale w jakim miejscu i po co to nie wiadomo ?

2. Czy widać również tekst wklejany ? Czy tylko to co wpisano własnoręcznie na klawiaturze ?

3. Czy możesz podesłać jakiś screen ewentualnego zapisu ?

Pozdrawiam

Tak jak pisał mój przedmówca:
1) Tak
2) Tak
3) Tak: http://www.speedyshare.com/VXWGw/test.jpg

PS: Chłopaki bez spiny. @mikropka kto Ty że robisz mi reklamę ? :) nie kojarzę nick'u.
 
Do góry Bottom