laczenie plikow

C

c2api

Gość
chodzi mi o laczenie plikow plikow z rozszerzeniami filmowymi ( *.avi , *.mpg itp. ).
jezeli znacie jakies programy do tego to podajcie mi ich nazwe ( nie musicie wysylac ich sam sprobuje znalezc).
mam juz jeden taki program ale on laczy tylko i wylacznie pliki .avi, a ja potrzebuje takiego co by kilka formatow mogl laczyc.
narazie
 

Jonny

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 7, 2002
Posty
401
DiviX.

chodzi mi o laczenie plikow plikow z rozszerzeniami filmowymi ( *.avi , *.mpg itp. ).
jezeli znacie jakies programy do tego to podajcie mi ich nazwe ( nie musicie wysylac ich sam sprobuje znalezc).
mam juz jeden taki program ale on laczy tylko i wylacznie pliki .avi, a ja potrzebuje takiego co by kilka formatow mogl laczyc.
narazie[/b]

Z tego co wiem nie mozesz polaczyc filmu w formacie *.avi - skompresowanego divix-em z jakims mpg, mpeg czy asf. Musisz przekonwertowac wszystko na jeden format najlepiej avi i sobie polaczysz. Softu do tego jest full. Najprostrzy chyba to DvixJoiner. Najbardziej znanym i najczesciej uzywanym jest chyba VirtualDub (VirtualDub is a program designed for fast, powerful AVI/ASF/MPEG-to-AVI processing. This means you put in one AVI, ASF, MPEG-1 file, and you get out another AVI). Sam go czasem uzywam. Jak chcesz cos bardziej zaawansowanego to polecam Media Paint. Dobry do efektow ale mozna tez nim kleic filmy. Jak to przetrawisz to powinno ci to wystarczyc .
 
C

c2api

Gość
dzieki stary.
poprubuje sobie pozmieniac te formaty i skleic w jeden film.
narazie.
 
Do góry Bottom