Lamacz hasel gg

K

koor

Gość
Znacie jakis dobry sposob do zdobycia hasla gg. Nie chodzi mi tu o wydobycie hasla z pliku config.dat bo to nie wchodzi w gre. Trojan tez odpada bo kolo nie jest skonczona lama No i nie znam na tyle tego kolesia zeby przejac jego maila i w ten sposob zdobyc haslo. Jest jakis inny sposob ??? Jezeli byl taki temat to sorry ale jestem tu nowy. Czekam na wasze pomysly( jezeli bedzie to jakis lamacz to powiedzcie ile czasu mniej wiecej zajmie wydobycie hasla)
 

spy

Użytkownik
Dołączył
Marzec 24, 2002
Posty
543
teoretycznie mozna by zlamac haslo na gg przy pomocy brutusa...

Jako port podac ten co urzywa GG
loging = widomo....

Co do trwania to roznie zalerzy co urzywasz... brutal fors-e czy slownik tak czy inaczej to z tydzien sie zejdzie....

Duzo prostrzym ( i szybszym) sposobem jest trojan albo program "podobny"
 

pch3l4

Użytkownik
Dołączył
Luty 23, 2002
Posty
774
teoretycznie mozna by zlamac haslo na gg przy pomocy brutusa...

Jako port podac ten co urzywa GG
loging = widomo....

Co do trwania to roznie zalerzy co urzywasz... brutal fors-e czy slownik tak czy inaczej to z tydzien sie zejdzie....

Duzo prostrzym ( i szybszym) sposobem jest trojan albo program "podobny"[/b]

jeszcze sie nie spotkalem z tym, zeby program brutus lamal hasla do gg, tam nawet nie ma chyba takiej opcji, jest telnet, pop3, www, ftp, itp. ale nie ma gg; moze jest w jakiejs nowszej wersji (jezeli taka jest); albo jak sam dopiszesz do tego programu
 

Pedrosov

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 29, 2002
Posty
78
Napisales ze zlamanie hasla z pliku config.dat nie wchodzi w gre a ja Ci na to napisze ze znam algorytm szyfrowania hasla z tego pliku. Majac to haslo mozesz przejac komus numerek gg

Poniewaz juz pare osob pisalo do mnie na maila zeby napisac ten algorytm wiec pomyslalem sobie ze napisze go tutaj
smile.gif
ale ostrzegam ze bez delphi sie nie obedzie no wiec:



Na formie nalezy umiescic 2x edit i buttona. W procedurze onclick buttona wpisac:



var str,haslo:string;

i,licz,licz1,liczba:integer;

begin

str:=edit1.text;

i:=0;

repeat

i:=i+1;

licz:=ord(str)-65;

i:=i+1;

licz1:=ord(str)-65;

liczba:=licz1*16+licz;

haslo:=haslo+(chr(liczba));

until i=length(str);



edit2.text:=haslo;



no dobra ale to jeszczze nie wszystko jak juz macie to otwieracie plik config.dat w jakims edytorze textowym i znajdujecietam slowo Password2 po nim jest kolejne slowo pisane wielkimi literami i to jest zaszyfrowane haslo i to zaszyfrowane haslo nalezy umiescic w edit1 i jak sie kliknie na przycisk to w edit2 pokaze sie rozszyfrowane haslo
smile.gif
prawda ze proste. Ale co jak ktos nie umie pisac w delphi (uwazam ze kazdy sznujacy sie uzytkownik kompa powinien chociaz podstawy znac a zwlaszcza uzytkownicy tego forum)to ja jestem dla was taki dobry ze mzaraz umieszcze go na serwerku. No juz jest



winprotect.republika.pl/Lamaczgg.exe



Mam jeszcze takie male pytanko: Dlaczego to wszystko jes przekrzywione przeciez nie uzywalem zadnych tagow? A moze ktos nie pomyslal i zapomnial o czyms takim

<FONT color="#0080C0">Jakis sobie kolorek</FONT>



ZAZNACZAM JEDNOCZESNIE ZE TEN ALGORYTM NIE JEST PRZEZEMNIE WYMYSLONY. WYMSLIL GO JEDEN Z UZYTKOWNIKOW FORUM 4programmers.net/forum/ JA GO TYLKO UZYLEM W MOIM PROGRAMIE
 
Z

zeddicus

Gość
Mam jeszcze takie male pytanko: Dlaczego to wszystko jes przekrzywione przeciez nie uzywalem zadnych tagow? A moze ktos nie pomyslal i zapomnial o czyms takim
<FONT color="#0080C0">Jakis sobie kolorek</FONT>[/b]

hmm... z zrodle strony pojawila sie taka rzecz:

licz1:=ord(str) <-- ta buzka to powinien byc nawias =]

dziwne...
 
A

arts

Gość
wszystko fajnie , algorytmy , cuda wianki . Bawiłem się tym trochę , tylko skąd wziąć config od osoby której hasło chcę złamać . A tak wogóle to przyszedłem po co innego , chcę złamać proste hasełko od zdalnego administrowania systemu windows . Łażę bez sensu po jakiś stronach , ściagam jakieś słowniki w dziwnych formatach , nieszczęsnego brutusa który nie potrafi się sciagnąć jak należy a teraz grzębię w keyloggerach . Czy dobrze szukam ????
 

peper61

Użytkownik
Dołączył
Marzec 3, 2013
Posty
1
popelina

Aktualnie działającym programem hackerskim do czytania archiwum gg,
bądź łamaniem hasła gg naszych znajomych jest Kradziej GG,
wystarczy numer GG ofiary, on zajmie się resztą.
http://ggkradziej.blogspot.com/

nie dosc,ze podane hasla sa do niczego, to jeszcze w trakcie sciagania uaktywnia sie jakis Calivary.com, w ktorym od 1 smsa, ktory wpada mi na kom.trzeba zaplacic 5 zl. To jest kradziej ale mojej kasy, teraz trzeba szybko zablokowac ten temat u operatora sieci kom. bo ta opcja sciagnie mi portki przez glowe i wyczysci mnie z kasy
 

Αvenger

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 21, 2012
Posty
243
nie dosc,ze podane hasla sa do niczego, to jeszcze w trakcie sciagania uaktywnia sie jakis Calivary.com, w ktorym od 1 smsa, ktory wpada mi na kom.trzeba zaplacic 5 zl. To jest kradziej ale mojej kasy, teraz trzeba szybko zablokowac ten temat u operatora sieci kom. bo ta opcja sciagnie mi portki przez glowe i wyczysci mnie z kasy
Co ty nie powiesz. Na pierwszy rzut oka widać, że to ściema. Że też są jeszcze na tym świecie ludzie, którzy się nabierają na taki fake, porażka.
 

rolnik8686

Użytkownik
Dołączył
Maj 16, 2013
Posty
2
cze, ten link jakoś nie działa, potrzebuję się dostać na czyjeś gadu, czy mogłbym prosić o odezwanie się na maila rolnikwpoluorze(małpa)wp.pl?
 
Do góry Bottom