Laptop do 3000zl

kiw kiw bomba

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 19, 2007
Posty
50
Tak jak opisie. Zależny mi na złączu wifi,modemie i LANie bo nie wiem za pomocą czego będzie podłączony do sieci. chce go kopic szybko (bardzo) wiec zamówienie z neta nie wchodzi w grę
<
. Po przejściu sklepów w mieście i zebraniu ulotek z dostępnymi na miejscu kompami
wychaczylem te dwa:

Lenovo N100 15,4" core duo 1,73GHz, twardziel 120GB, 1024ramu BT, VHB (nie ma dokładniejszych danych a lenovo n100 jest na necie kilkanaście rodzajów (co sadzicie o tej firmie?)

HP nx7300 core duo 2GHz, 120GB, 1024ramu, VHB. Tak jak wyżej!

A może polecicie mi coś innego?

Z góry thx!
 

grzonu

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 26, 2006
Posty
1390
ja mam ACER extensa 5200 (5204WLMi) i jestem z niego bardzo zadowolony
 

Hunter

Użytkownik
Dołączył
Październik 29, 2005
Posty
478
Originally posted by kiw kiw bomba
Tak jak opisie. Zależny mi na złączu wifi,modemie i LANie bo nie wiem za pomocą czego będzie podłączony do sieci. chce go kopic szybko (bardzo) wiec zamówienie z neta nie wchodzi w grę
<
. Po przejściu sklepów w mieście i zebraniu ulotek z dostępnymi na miejscu kompami
wychaczylem te dwa:

Lenovo N100 15,4" core duo 1,73GHz, twardziel 120GB, 1024ramu BT, VHB (nie ma dokładniejszych danych a lenovo n100 jest na necie kilkanaście rodzajów (co sadzicie o tej firmie?)

HP nx7300 core duo 2GHz, 120GB, 1024ramu, VHB. Tak jak wyżej!

A może polecicie mi coś innego?

Z góry thx!

dobry model, nie zastanawiaj sie nad innym
 

Dark Smark

Były Moderator
Dołączył
Kwiecień 29, 2006
Posty
1953
Originally posted by Hunter+--><div class='quotetop'>CYTAT(Hunter)</div>
<!--QuoteBegin-kiw kiw bomba
Tak jak opisie. Zależny mi na złączu wifi,modemie i LANie bo nie wiem za pomocą czego będzie podłączony do sieci. chce go kopic szybko (bardzo) wiec zamówienie z neta nie wchodzi w grę
<
. Po przejściu sklepów w mieście i zebraniu ulotek z dostępnymi na miejscu kompami
wychaczylem te dwa:

Lenovo N100 15,4" core duo 1,73GHz, twardziel 120GB, 1024ramu BT, VHB (nie ma dokładniejszych danych a lenovo n100 jest na necie kilkanaście rodzajów (co sadzicie o tej firmie?)

HP nx7300 core duo 2GHz, 120GB, 1024ramu, VHB. Tak jak wyżej!

A może polecicie mi coś innego?

Z góry thx!

dobry model, nie zastanawiaj sie nad innym[/b]
A ja radzę przed każdym kupnem nawet najtańszego sprzętu kilka razy się zastanowić czy spełni nasze oczekiwania na najbliższych kilka lat.
http://www.tanienotebooki.pl/test.php
 

TripleX

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 10, 2006
Posty
715
poszukaj jakiegoś IBM-a. Na allegro znajdziesz sporo do 3000. Moim zdaniem to najlepsze notebooki. Wytrzymałe i energooszczedne. Moj x61 trzyma ponad 4 godziny na właczonym radiu (wifi). Lekkie (tytanowo-aluminiowa obudowa) i wydajne (karta graficzna ati mobility x1600). Niestety x61 kosztuje 2x 3000 ale mozesz kupic starszy model..
 

Hunter

Użytkownik
Dołączył
Październik 29, 2005
Posty
478
Originally posted by Dark Smark+--><div class='quotetop'>CYTAT(Dark Smark)</div>
Originally posted by Hunter@
<!--QuoteBegin-kiw kiw bomba

Tak jak opisie. Zależny mi na złączu wifi,modemie i LANie bo nie wiem za pomocą czego będzie podłączony do sieci. chce go kopic szybko (bardzo) wiec zamówienie z neta nie wchodzi w grę
<
. Po przejściu sklepów w mieście i zebraniu ulotek z dostępnymi na miejscu kompami
wychaczylem te dwa:

Lenovo N100 15,4" core duo 1,73GHz, twardziel 120GB, 1024ramu BT, VHB (nie ma dokładniejszych danych a lenovo n100 jest na necie kilkanaście rodzajów (co sadzicie o tej firmie?)

HP nx7300 core duo 2GHz, 120GB, 1024ramu, VHB. Tak jak wyżej!

A może polecicie mi coś innego?

Z góry thx!


dobry model, nie zastanawiaj sie nad innym
A ja radzę przed każdym kupnem nawet najtańszego sprzętu kilka razy się zastanowić czy spełni nasze oczekiwania na najbliższych kilka lat.
http://www.tanienotebooki.pl/test.php[/b]

nie ma czegos takiego jak sprzet komputerowy na kilka lat -.-, cokolwiek kupisz po kilku miesiacach nie bedzie juz takie bajeczne ;-)
 

czesci123

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 5, 2007
Posty
162
Ja mam tego laptopa firmy ASUS od niedawna dałem za niego 3 400 zł i według mnie jest naprawde dobry .....:

Procesor: Intel Core 2 Duo ( 2 Ghz ) Dwurdzeniowy
Pamięc RAM: 2048 MB
Dysk Twardy: 120 GB
Karta Graficzna: Intel Graphics Media Accelerator (GMA) 950
i te wszystkie bajery czytnik kart pamieci kamera itppp...

Co duzo pisac zobacz sobie sam :

LINK
 
Do góry Bottom