Laptop siostry : O

shaft120x

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 15, 2009
Posty
6
Witam. Mam niestety siostrę, która lubi słuchać muzyki, słucha z Youtube'a, proszę, błagam, grożę - "korzystaj z wrzuty.pl albo wybieraj wideo z obrazkiem, a nie teledyskiem" Nie pomaga. Internet chodzi jak 'żółw' (choć ciśnie się inne słowo na język.). Chodzi mi o programik dzięki któremu będę mógł wejść, i za jednym zamachem wyłączyć jej yt, i inne łączożerne serwisy. A jeżeli macie inne sugestie co do rozwiązania tego problemu - podajcie, ponieważ nie chciałbym w sumie jej tego robić, ale jest to ostateczność. :/
 

loganek

Były Moderator
Dołączył
Listopad 11, 2006
Posty
563
tak na prawde szybko, to w konsole wpisujesz :
Kod:
 echo "193.17.41.95 youtube.com" >>C:\WINDOWS\system32\drivers\etc\hosts
działa w linuksie, ale wydaje mi sie ze w windows będzie podobnie. Od tego momentu jak wpisze youtube to otworzy sie wrzuta.
 

loganek

Były Moderator
Dołączył
Listopad 11, 2006
Posty
563
po co ci jakieś inne sposoby? wg mnie ten jest najlepszy, a w dodatku stawiasz na swoim
 

shaft120x

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 15, 2009
Posty
6
Okej, to jeszcze mi napiszcie jak to ew. cofnąć, bo mi może za to awanturę zrobić, jeżeli się skapnie ze to moja sprawka. : O
 

shaft120x

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 15, 2009
Posty
6
Ok, to jeszcze dla upewnienia -> jak wejść w konsolę? Niestety jestem ciemny w te klocki. :/ W sumie mam coś na myśli, że to konsola, ale nie jestem w 100 pro. pewien. A poza tym, ma Vistę. :/
 
K

Khalt

Gość
A ja tak dopowiem, że jak ostatnio próbowałem bawić się z host'em na Viście, to zaliczyłem "epic fail`a" - po prostu nie działało XD... dunno why.
Dodam także, że na XP wszystko chodzi jak tylko chcę :p.

@Down: Heh... cwane XD. Dzięki, przyda się na przyszłość ^^.
 

mrx1

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 2, 2006
Posty
94
<div class='quotetop'>CYTAT(Khalt @ 15.07.2009, 14:06) <{POST_SNAPBACK}></div>
A ja tak dopowiem, że jak ostatnio próbowałem bawić się z host'em na Viście, to zaliczyłem "epic fail`a" - po prostu nie działało XD... dunno why.[/b]

Dlatego, że UAC nie pozwala na nadpisanie pliku hosts procesowi działającemu bez uprawnień administratora. Jak chcesz to zrobić w viście to uruchom notatnik z uprawnieniami admina i dopiero baw się z plikiem.
 
Do góry Bottom