Login i hasło w HTML

broliii

Użytkownik
Dołączył
Luty 4, 2007
Posty
6
Chce ściągnąć pewien plik z serwera który wymaga zakupu za 19USD. Przekopałem całe google na wylot żeby go znaleść ale tylko zbędne wiry złapałem. Podam tutaj mniej wiecej jak wygląda logowanie sie na tą stronke:
Kod:
Please enter your login details before you download ******.




    
            

        <table width="100%" border="0" cellspacing="0" cellpadding="0">

        <form name="login" action="download/login/" method="post">

    <tr>

        <td colspan="2" height="20">

                                                                

        * Required Fields

                                

                                    

    </td>

    </tr>

    <tr>

        <td width="100" height="30">[b]* Email:[/b]</td>

        <td height="30"align="left"><input type="text" name="email" value="" class="sas"/></td>    

               </tr>

               <tr>

        <td width="100" height="30">[b]* Password:[/b]</td>

        <td height="30" align="left"><input type="password" name="password" value="" class="sas"/></td>    </tr>

    <tr>

        <td colspan="2" height="60" valign="bottom" align="center">

        <input type="hidden" name="submit" value="true" />

        <input type="image" src="images/buttons/submit.jpg" value="Submit" name="Submit"/>

    </td>

    </tr>

    </form>

        </table>

        


        Forgotten your password? [url="http://www.***********.com/forgot_password/"]Click here[/url] and we'll send it to your email address.

        </div>

No więc pytanie jest proste. Czy da się ominąć jakoś to zabespieczenie jakimś sposobem, exploitem, programem abym mógł ściągnąć ten plik. Z góry dzieki za pomoc. Aha jak cos to możne do mnie na gg napisać [i znowu gg... - D0han].
 

abramakabra

Były Moderator
Dołączył
Marzec 16, 2003
Posty
1191
Daj nam jeszcze plik php który obsługuje to żądanie
<
 

broliii

Użytkownik
Dołączył
Luty 4, 2007
Posty
6
No z tym to już ciężko będzie
<
To by wymagało totalnego włamu na serwer a to już ponad moje możliwości
<
 

LoLeXP

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 16, 2007
Posty
61
Brolli słyszałes o czymś takim jak FlashGet ????Ten program umożliwia sciaganie zz sewerow wszystkie jakie chcesz strony np .chcesz sciagnac ten plik to wystarczy ze flashgetem polaczysz sie z serwerem (bez hasla i logina) i mozesz przegladac jakie znajduja sie pliki ...pozniej odpowiedni sciagasz i masz plik na dysku ...:)Czasami program przydatny ,jak np. strona jest na haslo i ma zablokowana funkcje "otworz kod"
 

broliii

Użytkownik
Dołączył
Luty 4, 2007
Posty
6
Nom słyszałem o tym programie ale nie wiedziałem że ma takie "możliwości"
<

Za chwile zobacze ten program i powiem czy udało mi sie wyciągnąć ten plik. Pozdro.

Dzieki za podpowiedz w przyszłości napewno mi sie przyda dlatego masz plusa
<

Ale jeśli chodzi o tą gierke to jej tam nie ma ( może dlatego że nie moge wejść do niekturych folderów :whoeva: )

Jak coś to możesz spróbować mi pomóc, wejdz na stronke wwwXswordsandsandalsXcom
no i ściągnij tą gre we flashu. Nie mam zamiaru bulić 80 zł za durną flash gierke tak więc postanowiłem ją zdobyć za darmo
<


[ Dodano: 04-02-2007, 16:27 ]
Ok mam już to co chciałem dzięki flash getowi. Temat można zamknąć i jeszcze raz dzieki za pomoc
<
 
Do góry Bottom