Mój kolega frajer ^^

XOwnedX

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 10, 2008
Posty
5
Elo ja mam takiego kolege on jest totalnym frajerem instalowałem już u niego trojany miałem polewe ukradłem mu konto w jego ulubionej grze ale brat zainstalował mu antywirus i koniec zabawy. No tak sie akurat złożyło że zrobi teraz wszystko co chce bo bardzo zależy mu żebym odzyskał konto wierzy że to taki koles mu ukradł nie ja i że moge je odzyskać (no bo moge tylko ze ja je ukradłem) i jak każe mu np otworzyć wszystkie porty na kompie to on zrobi to taka tarcza strzelnicza normalnie z niego!

I mam pytanie jak mógłbym mu zaszkodzić w jakis fajny sposób nie wiem cos co działa tylko np na otwartym porcie X Y Z to każe mu go otworzyc i go zjade poda ktoś taki sposób prosze moge wam dac jego ip jak chcecie
<
 

XOwnedX

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 10, 2008
Posty
5
djmentos wez sobie oszczędź shutdown mozesz sobie sam wpisywac

wlasnie telnetem jak go zhaczyc telnetem prosze powiedzcie
 

The

Użytkownik
Dołączył
Maj 16, 2008
Posty
285
XOwnedX chyba to ty jesteś idiota. To co napisał sinis jest prawda.

#edit : chciałem być pierwszy... ;]
 

timpler

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 28, 2008
Posty
95
Żałosny jesteś... Wykorzystujesz kogoś kto Ci ufa, żerujesz na słabszej od siebie ofierze. Zajmij się czymś pożyteczniejszym.[/b]

ty chamie, przychodzisz tu jak powiedział wcześniej sinis wykorzystujesz słabszego i jego ufność i jeszcze pewnie chwalisz się kolegom jaki z ciebie haker. Potem przychodzisz tutaj i bezczelnie wyzywasz każdego kto wyraził opinie o twoim zachowaniu. Jeszcze nazywasz siebie Owned tylko dlatego że ofiara sama ci się podklada. Taki z ciebie kozak prosze zapraszam do jakiegoś hackme polecam tdhack.pl zobaczymy jaki masz wynik. Ja jestem za banem z resztą i tak więcej tu gościu nie napisze a tak będzie np. czytał forum, ściągał programy naszego twórstwa. Jak dostanie bana na czytanie forum to się nauczy szacunku... sinis jestem za banem, takich chamów trzyma się krótko... Jesteś Script-kiddie-cracker (
smile.gif
), ale cracker z miana angielskiego...
smile.gif


EDIT: przepraszam za wyrażenia ..
second EDIT: sinis do humoru, mimo iż autor jest bezczelny to cała sytuacja jest śmieszna...
<
 
Do góry Bottom