M$ OfficeXP PRO Activation Killer

otaku_jp

Użytkownik
Dołączył
Marzec 1, 2005
Posty
6
Ostatnio byłem zmuszony do zainstalowania OfficeXP PRO PL na moim kompie. Wszystko super, jednak mam SP2 i tu zaczynają się schody. Zainstalowałem i wyskoczyła mi aktywacja online - mysle nie ma sprawy - ściągnę cracka i po zabawie :) Otóż ściągnąłem 3 różne cracki, reinstalowałem Office kilka razy, robiłem backupy MSO.dll i, że tak to powiem DUPA BLADA!!! Owszem crack modyfikuje MSO.dll co zabija mi tą yepaną aktywację, jednak Office podczas wczytywania dokumentów się wywala. Nie da sie za bardzo nic z tym zrobić, więc moje pytanie jest nastepujące: macie może jakiś crack po którym WinXP PRO SP2 by nie świrował przy zapisywaniu / odczytywaniu dokumentów Office? Pomyślałem, że może ktoś już przedemną zetknął się z takim problemem i podzieli się zdobytą wiedzą ^______^

Otaku
 

otaku_jp

Użytkownik
Dołączył
Marzec 1, 2005
Posty
6
Myslę, że sam fakt, że tu jestem świadczy o tym, iż nie kocham Micro$oft (is that some kind of toilet paper?), więc naprawdę gdybym mógł to od razu zabrałbym się za OOO, jednak życie jest takie jakie jest i czy chcę czy nie M$ Office musi chodzić na moim kompie :((( więc nadal czekam na jakieś porady... w dodatku im szybciej tym lepiej :>>

Otaku
 

DJBOSS666

Użytkownik
Dołączył
Luty 21, 2003
Posty
302
Hym ja tu jestem i kocham Microsoft
<
nie wiem dlaczego ale kocham
smile.gif
i nie znam powodu dla ktorego mial bym powiedziec inaczej.
Hym czy te forum wyglada na forum pod tytulem "pomoz znalesc mi cracka do produktow M$" ?
Chyba nie
<

Sadze ze jezeli sie zabierasz za nielegalne kopie M$ Office to musisz brac pod uwage ze fakt z posiadania takiego oprogramowania niesie ze soba jakas niedogodnosc w porownaniu do oryginalnej wersji.
Wiec jezeli zdecydowales sie juz na wybor nielegalnej kopi M$ Office to musisz Sobie sam z tym poradzic, niestety. To ze forum jest Hacker.com.pl nie znaczy ze jest Crecker.com.pl. Wiekszosc z programow z jakich kozystaja ludzie z tego forum sa rozprowadzane za free (wiekszosc trojanow, keyloggerow i innych), nawet exploity. Fakt ze te programy moga zastac uzyte do celow sprzecznych z zalozeniami autorow (tu np: wlamywanie sie trojanami na inne kompy) nie swiadczy ze wszyscy jestesmy przestepcami i wlamujemy sie do 1000 kompow dziennie i na kazdym robimy format. Tak wiec jezeli juz ktos chce kozystac z programow pirackich to niech liczy sie z niedogodnosciami zwiazanymi z kozystania tych programow. A jezeli ktos jest na tyle glupi ze nie potrafi Sobie z tym poradzic to czy jest jakis ses kozystania z czegos czego nie potrafi sie uzywac? Zreszta jest masa osob ktorzy zbulwersowani zadawaniem tylu tych samych pytan na forumach postanowili pozakladac strony ktore wyjasniaja po kolei jak dla idiotow jak rozwiklac dany problem. Te strony mozna znalesc na www.gogle.pl


Pozdrawiam

DJBOSS666
 

otaku_jp

Użytkownik
Dołączył
Marzec 1, 2005
Posty
6
Originally posted by DJBOSS666+--><div class='quotetop'>CYTAT(DJBOSS666)</div>
Hym ja tu jestem i kocham Microsoft :p nie wiem dlaczego ale kocham :) i nie znam powodu dla ktorego mial bym powiedziec inaczej.[/b]

Bywają i tacy, ich też trzeba zrozumieć :>>>

<!--QuoteBegin-DJBOSS666

Hym czy te forum wyglada na forum pod tytulem "pomoz znalesc mi cracka do produktow M$" ?

A czy ja mówię, że tak jest?

Originally posted by DJBOSS666+--><div class='quotetop'>CYTAT(DJBOSS666)</div>
Chyba nie :p[/b]

Nie chyba, tylko NAPEWNO!

Originally posted by DJBOSS666+--><div class='quotetop'>CYTAT(DJBOSS666)</div>
Sadze ze jezeli sie zabierasz za nielegalne kopie M$ Office to musisz brac pod uwage ze fakt z posiadania takiego oprogramowania niesie ze soba jakas niedogodnosc w porownaniu do oryginalnej wersji.[/b]

Obawiam się, że masz rację, aczkolwiek nie jest to nic odkrywczego, zwłasza, że pilnowanie swojej własności intelektualnej to nic nowego, a ja wcale nie jestem zwolennikiem łamania praw autorskich itd itp :pPP

Originally posted by DJBOSS666
Wiec jezeli zdecydowales sie juz na wybor nielegalnej kopi M$ Office to musisz Sobie sam z tym poradzic, niestety.

Sam... nie, nie sam, bo nie tylko ja napotykam na podobne problemy :)

<!--QuoteBegin-DJBOSS666
@
To ze forum jest Hacker.com.pl nie znaczy ze jest Crecker.com.pl.

Nikt nie mówi, że tak jest

<!--QuoteBegin-DJBOSS666

Wiekszosc z programow z jakich kozystaja ludzie z tego forum sa rozprowadzane za free (wiekszosc trojanow, keyloggerow i innych), nawet exploity. Fakt ze te programy moga zastac uzyte do celow sprzecznych z zalozeniami autorow (tu np: wlamywanie sie trojanami na inne kompy) nie swiadczy ze wszyscy jestesmy przestepcami i wlamujemy sie do 1000 kompow dziennie i na kazdym robimy format.

Za kogo Ty mnie masz!? To, że potrzebuję zcrackować komercyjny program to nic nowego, jednak nie oznacza to, że jestem lamerem czy coś, ot akurat taka a nie inna sytuacja zmusiła mnie do tego (oszczędzę Ci nudnych tłumaczeń :] ) A opisane wyżej zachowanie pasuje raczej do totalnego !@#$%^&*, a nie "odkrywcy nowych światów".

Originally posted by DJBOSS666
Tak wiec jezeli juz ktos chce kozystac z programow pirackich to niech liczy sie z niedogodnosciami zwiazanymi z kozystania tych programow.

Święte słowa, jednak jak wiadomo człowiek to ciekawska "maupa" i prędzej czy później dorwie się do wszystkich zabezpieczeń, które z resztą (co hyba jest trochę ironiczne) sam wymyślił ^_^

Originally posted by DJBOSS666+--><div class='quotetop'>CYTAT(DJBOSS666)</div>
A jezeli ktos jest na tyle glupi ze nie potrafi Sobie z tym poradzic to czy jest jakis ses kozystania z czegos czego nie potrafi sie uzywac?[/b]

Myslę, że takich ludzi tu nie ma, a jeżeli trafiają się to przez czyty przypadek. Z resztą co tu dużo mówić crackowanie to nic z czego mozna być dumnym, jednak czasami to wydaje się być najlepszym (od strony użyszkodnika) wyjściem.

<!--QuoteBegin-DJBOSS666

Zreszta jest masa osob ktorzy zbulwersowani zadawaniem tylu tych samych pytan na forumach postanowili pozakladac strony ktore wyjasniaja po kolei jak dla idiotow jak rozwiklac dany problem. Te strony mozna znalesc na www.gogle.pl

A ja tam wolę g00gle :))) Wiem, że są takie storny, jednak osobiście uwarzam iż ich robienie w takim celu jest trochę dziwne, ponieważ jesli ktoś ma tak niski zasób wiedzy to wątpię, ażeby wiedzę zawartą na tych stronach umiał wykorzyać odpowiednio. A tak wogóle to wydaj mi się, że tego typu bug to nie problem pt."jak znaleźć cracka do... ", lecz coś nieco bardziej skomplikowanego, w dodatku najbardziej interesuje mnie to czy ktoś przedtem spotkał się z podobnym problemem i co może chrzanić ten crack ;]

Otaku
 

kiela

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 21, 2004
Posty
230
a nie mozesz zainstalowac sobie jakiejs starszej wercji office ?? np 2000 tam nie ma takich problemow
 

DJBOSS666

Użytkownik
Dołączył
Luty 21, 2003
Posty
302
1Hym widze ze powaznie podszedles do tematu
smile.gif
Wiec moja rada jest taka podejzewam ze to jest zwiazane z serialem do windowsa XP ;/ chodz watpie w to poniewaz udalo sie Tobie zaistalowac SP2 ktore jest stosunkowo wymagajace jezeli chodzi o klucze
smile.gif
Jednak ze probowal bym sprobowac innych kluczy.
2Mozliwe ze ta wersja Offica jest jakas trefna jezeli masz dobre lacze to proponuje spojzec na emule i sciagnac jakas wersje offica odrazu scrackowana albo z crackiem wlasnie do tej wersji.
3. Jezeli nie chce sie Tobie sciagac nowego offica polecam spojzec na cracki z emule zazwyczaj one dzialaja, bo po co udostepniac niedzialajacego cracka
smile.gif


PS: mam nadzieje ze w jakis sposob pomoglem.


Pozdrawiam

DJBOSS666

PS2: napisz czy sie udalo ?
 
Do góry Bottom