Małe ogłoszenie

Status
Zamknięty.
M

materkamil1

Gość
Chciałbym zwrócić się do moderatorów a szczególnie go Grzonu: Nie usuwajcie tej wiadomości 3 dni od napisania. Jestem materkamil i znacie mnie dobrze i tylko chciałbym odzyskać to co moje.

Zwracam się do tego co ukradł mi moje konto mailowe [email protected]!
W cięgu 3 dni prosze prześlij mi hasło na PW. Jeśli nie to napisze wniosek do o2 i nie dosć że odzyskam konto to jeszcze zdobende twoje IP. I może jakis służby powiadomie o tym aby cie złapali (policja). naprawdęzależy mi na tym koncie bo założyłem go mając 6 lat i mam do niego sentyment

Do Grzonu: Wiesz kim jestem i prosze nie usuwaj tego posta 3 dni.
 

hxv

Były Moderator
Dołączył
Sierpień 9, 2006
Posty
797
Ja Cię pamiętam! :D
Jesteś dzieciakiem, któremu wydawało się, że wrzucając na forum keyloggera skonfigurowanego tak, żeby korzystał z Twojego konta email... no właśnie, co Ci się wydawało? Chciałeś się w hajkiera pobawić?

Ja również bym prosił wszystkich moderatorów o nieusuwanie tego tematu. Jestem ciekaw, co chcesz zrobić - strasząc policją jesteś pewnie świadom tego, że cała sytuacja została sprowokowane przez Twoje (niezgodne z prawem) zachowanie.
 

thc_flow

Zbanowany
Dołączył
Listopad 13, 2008
Posty
649
Wezwij na pomoc CBA, FBI, CIA, NSA i co tam jeszcze masz pod ręką, no i superesa albo turbodymomena...Na pewno będą skłonni do pomocy równie mocno jak i administratorzy portalu o2:)
 

proxima

Były Moderator
Dołączył
Marzec 9, 2007
Posty
651
materkamil, bosh...to znowu Ty?
sam w piekny sposob podales login i pass wiec co sie dziwisz?
A gdybys byl grzeczniejszy to chlopaki by Ci nie wywineli takiego numeru xD


Byles na tyle bezczelny, ze zakladales konta z nickami przypominajacymi te na forum, aby uzytkownicy sie nabierali i sciagali Twoj syf (łacznie z moim nickiem) abys mogl wykradac ich passy.
Wiec pisz sobie gdzie tylko chcesz - my tez napiszemy
 
Ostatnia edycja:

grzonu

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 26, 2006
Posty
1390
O ile pamietam to nasza umowa byla dosc jasno sformułowana. Ja ciebie tu wiecej nie widze i to TY nie masz problemow za rozpowadzanie keyloggerow. Bo o ile pamietam to nie nasza wina ze probowales ukrasc konta z gier online ludziom i nie nasza wina ze login i haslo do twojego konta mailowego mogl zobaczyc kazdy bo byl jak na dłoni w binarce.
 

Legalnl

Użytkownik
Dołączył
Październik 8, 2008
Posty
828
no wlasnie, kto pod kim dołki kopie, ten sam w nie wpada. trzeba bylo sobie założyć lewe konto na poczcie, a jak jestes taki tempy to nie bier się za hacking, szczególnie ze chcialeś działać na czyjąś szkode. dobrze Ci tak ze Ci konto zabrali, masz nauczke, pomysl jak by się czuły osoby jak Ty byś im zabrał konta hamie! nara
 
M

materkamil1

Gość
Wiem jak się zachowałem i żałuje tego. Wyslałem jakiegos zlodzieja gg. Wiem że mogłem założyć inne konto ale ja sie na tym nie znam i to kolega bardziej mnie pouczył co zrobic. Zależy mi na tym koncie. Tylko oddajcie mi to co moje to zostawie to forum na zawsze. To naprawę jest dla mnie bardzo ważne i nie chcę czekać na wnioski na o2. Po prostu na gg 23095262 wyślijcie mi moje hasło a ja zostawie w spokoju forum i nie wejde na nie. kolega mówił ze jest takie coś co sprawdza wszystkie hasła ale to długo trwa. POMOCY!!!:eek:
 
M

materkamil1

Gość
już ktoś zmienił. Nie lepiej na PW? Wtedy nikt nie zmieni
 

hxv

Były Moderator
Dołączył
Sierpień 9, 2006
Posty
797
Czy Ty naprawdę oczekujesz, że ktoś Ci poda to hasło? Dlaczego miałby to zrobić? Straciłeś konto przez swoją głupotę, tak to już w życiu bywa. Pogódź się z tym, załóż nowego maila i naucz się, że tak robić nie można.
 
M

materkamil1

Gość
zrozum że to nie jest zwykły mail. Miałem 6 lat jak go załozyłem! mam go ponad 10 lat! Założyłem nowego: [email protected] (nikt mi się na niego nie włamie) i wiem jak to jest stracic konto (sam się ludziom włamywałem) ale teraz jest ok. Może ktoś poda ale z drugiej strony to samobójstwo bo zapisuje ip. jak będzie to sieć osiedlowa (bez proxy) no to w każej chwili na geolokalizatorze ip wyjdzie gdzie mieszka taki osobnik. Może ktoś poda :(
 

hxv

Były Moderator
Dołączył
Sierpień 9, 2006
Posty
797
10 lat? Nieźle, ale masz pecha, trzeba było o tym pomyśleć wcześniej. I serio wydaje Ci się, że ktoś, kto Ci podwędził maila nie poświęcił chwili (jakiś dwóch kliknięć) aby odpalić TORa? Nie wszyscy są takimi, nazwijmy to, amatorami jak Ty. Jak pisałem, lepiej pogódź się z utratą konta bo wydaje mi się, że nikogo nie przekonasz.
 

Legalnl

Użytkownik
Dołączył
Październik 8, 2008
Posty
828
dokładnie, masz racje.

Po pierwsze oni nie muszą śmigać zeby CI konto odzyskać, regulaminowo to oni mogą CI wyłączyć to konto bez podania przyczyny.

Po drugie w praktyce namierzanie po IP nie ejst takie piękne jak Tobie sie to zdaje lamo.

Po trzecie kogo to obchodzi ze bylo to dla Ciebie wazne?? oO Trzeba było się nie włamywać innym masz za swoje, widzisz jak to jest stracic coś waznego pomyśl, spotkala Cie kara i sie ciesz ze nie prawna.

a po czwarte regulamin zabijania :D
 
Ostatnia edycja:

proxima

Były Moderator
Dołączył
Marzec 9, 2007
Posty
651
zamykam ;]

Ta dyskusja do niczego nie prowadzi
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom