mail phishingowy pomysly

brazill23

Użytkownik
Dołączył
Listopad 9, 2013
Posty
13
witam
czy macie mzoe jakies pomysly na maila na fb. Potrzebuje zdobyc haslo pewnej osoby jest stronka phisingowa juz gotowa macie jakies sposoby aby ten mail wygladal wiarygodnie ?? Wkoncu nie kazdy z nas klika na bylejakie maila z nikad. Z gory dziekuje za pomysly i rady
 

Dark Smark

Były Moderator
Dołączył
Kwiecień 29, 2006
Posty
1953
Może sprawdź swojego maila czy przychodzą Ci powiadomienia od facebooka i podejrzyj źródło HTML jego (zapisz na dysku). I przerób delikatnie i gotowe.
 

brazill23

Użytkownik
Dołączył
Listopad 9, 2013
Posty
13
przychodza myslalem nad tym ale jak czesto klikasz na te linki, raczej podejzewam zadko. Ludzie poprostu wlanczaja fb. A moze sa jakies inne sposoby albo przez samego fb jakos wyslac??
 

brazill23

Użytkownik
Dołączył
Listopad 9, 2013
Posty
13
Wybacz za niewlasciwe sformulowanie, chodzi mi raczej o mozliwosc podpiecia tego do czesgos, raczej zadko klikamy na linki z fb tylko poprostu na neigo wchodzimy. Moze ma ktos pomysl jak mozna go zaladowac w inny sposob ??
 

brazill23

Użytkownik
Dołączył
Listopad 9, 2013
Posty
13
jestem wlasnie po lektorze i musze powiedziec wyglada to bardzo imponujaco niestety jest to troszke dobre kilkaset lvlow wyzej niz moje umiejetnosci. Czy moze znacie kogos kto moglby mi z tym pomoc?? prosze o jakies info na PRV
 

brazill23

Użytkownik
Dołączył
Listopad 9, 2013
Posty
13
Musze powiedziec ze robi roznice tylko to ejst ok jak ejstes w tej samej sieci ale jesli jest to ktos na telefonie glownie gdzie uzywa fb to juz neistety sprawa sie chyba troszke komplikuje :( Ps dziekuje wogle ze ten temat sie tak rozwija czlowiek sie uczy z dnia na dzien !!:)
 

Dark Smark

Były Moderator
Dołączył
Kwiecień 29, 2006
Posty
1953
Jeśli na telefonie po WIFI to działa (ta sama sieć np: akademicka, uczniowska, mc donaldowa), jeśli nie to troszkę lipa.
 

brazill23

Użytkownik
Dołączył
Listopad 9, 2013
Posty
13
no wlasnie nie niestety :( dlatego tak sie wachalem co do DNSa zostaje mi tylko phising , ma moze ktos namiary najakas dobra stronke phisingowa fb ??
 

Pragrom

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 6, 2013
Posty
42
Ja zdobyłem kilka haseł swoich znajomych, poprzez "program" phishingowy, który sam zrobiłem. Co prawda interfejs GUI nie był najlepszej jakości, przez co łatwo można było się domyślić, że to phishing, lecz moi znajomi na to nie wpadli :D
Program polegał na tym, że niby miał pokazać, kto najczęściej odwiedza twój profil. Było trzeba podać swój e-mail, oraz hasło. A gdy już się wszystko wypełniło, wyskakiwał błąd "Aplikacja nieaktywna". Po takiej czynności przychodził mi mail ze wpisanymi w poszczególne pola frazami. Tak zdobyłem logi do facebooka, bodajże pięciu znajomych.
Cały skrypt wykonałem ze szczegółami tzn. dodałem ikonę facebooka, profesjonalną nazwę "look facebook". Zrobiłem do tego jakieś byle jakie pliki .dll i im wysyłałem linka do downloadu.

Mogę dla Ciebie przygotować coś takiego. Wykrywalność 3/47
I mówię interfejs był można powiedzieć "Żaden". Tylko input boxy. W sprawie programu pisz na PW albo gg: 48094648
 
Ostatnia edycja:

brazill23

Użytkownik
Dołączył
Listopad 9, 2013
Posty
13
Musze powiedziec pomysl z linuxem jest super ale niemam niestety dostepu do tego kompa a wlasciwie komorki z ktorej sie ktos loguje. Wiec chyba na dzien dzisiejszy zostaje mi strona phisingowa ale fb chyba wprowadzil nowe zabezpieczenie jak widze w nowych postach. Wiec niewiem czy nie latwiej bedzie wlamac sie na poczte ktora znam I tam wyciagnac haslo z fb tylko z drugiej strony gmail I yahoo.co.uk sa cieszie mega do zlamania :( hhm moze ktos ma jakies sugestie jeszcze ??
 

brazill23

Użytkownik
Dołączył
Listopad 9, 2013
Posty
13
czy ktos kiedys probowal metody slownikowej na haslo fb ?? z tego co wiem fb niema na to zadnychz abezpieczen czy sie myle ??
 
Do góry Bottom