male pytanie o ftpsend

gabcio

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 2, 2007
Posty
45
Chcialbym sie dowiedziec czy jak juz zkomfiguruje serwer w ftpsend-ie to moge go zbindowac z filmem i nagrac na plyte i dac koledze, a on go bedzie ogladal z plyty. moje pytanie jest takie czy ftpsend sie zainstaluje i przesle na serwer ftp ten plik co wpisalem konfigurujac serwer???? Prosze o jaka kolwiek pomoc...
 

Samuelx

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 20, 2007
Posty
11
A nielepiej wziasc jakiegos trojana z opcją ftp?było by duzo łatwiej i nie musiałby nic otwierac tylko włozył by płyte do Cd-romu i po wszystkim
smile.gif
 

Kanciastoporty

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 19, 2006
Posty
1137
Chcialbym sie dowiedziec czy jak juz zkomfiguruje serwer w ftpsend-ie to moge go zbindowac z filmem i nagrac na plyte i dac koledze[/b]
mozesz zbindowac, ale pamietaj ze rozszerzenie bedzie zawsze pliku wykonywalnego (czyli np exe)
moje pytanie jest takie czy ftpsend sie zainstaluje i przesle na serwer ftp ten plik co wpisalem konfigurujac serwer???? Prosze o jaka kolwiek pomoc...[/b]
jezeli wszystko dobrze skonfigurowales to jak najbardziej
A nielepiej wziasc jakiegos trojana z opcją ftp?było by duzo łatwiej i nie musiałby nic otwierac tylko włozył by płyte do Cd-romu i po wszystkim[/b]
o tym wlasnie dyskutujemy. Dobrze jeszcez powiedziales "włozył by płyte do Cd-romu i po wszystkim". Mozna zrobic autoruna, wiec nawet filmu nie bedzie musial odpalac zeby sie server uruchomil. Tez jest opcja ze po odpaleniu usuniesz plik servera (np za pomoca batu). Autorun odpala bata, ktory odpala server, nastepnie kasuje go i siebie rowniez. Film zostaje
 

mr_psychoo

Użytkownik
Dołączył
Luty 10, 2007
Posty
81
opcjonalnie, zamiast uzywac trojana, mozesz napisac batcha, ktory przesle ci wybrany plik na serwer. bedzie mniej zabawy ;]
 

gabcio

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 2, 2007
Posty
45
dzieki za pomoc... Ale ja chcialem ftpsend-em wyciagnac od ofiary config od gg zeby odczytac haslo go gg ofiary bo w takich trojanach jak katiusz 2.0 czy GGBig Ben jest potrzebne haslo do profilu gg ofiary. Jak sie myle to niech mnie ktos poprawi... Jestem bardzo poczatkujacy ale podoba mi sie to wiec chcialbym wiedziec jak najwiecej...
 

SZKOD[nick]

Były Moderator
Dołączył
Maj 2, 2003
Posty
808
Originally posted by Kanciastoporty
Tez jest opcja ze po odpaleniu usuniesz plik servera (np za pomoca batu). Autorun odpala bata, ktory odpala server, nastepnie kasuje go i siebie rowniez. Film zostaje
To technika tak poszła do przodu, że teraz możesz usuwać pliki z płytki?
 

Kanciastoporty

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 19, 2006
Posty
1137
Originally posted by SZKOD[nick+--><div class='quotetop'>CYTAT(SZKOD[nick)</div>
]<!--QuoteBegin-Kanciastoporty

Tez jest opcja ze po odpaleniu usuniesz plik servera (np za pomoca batu). Autorun odpala bata, ktory odpala server, nastepnie kasuje go i siebie rowniez. Film zostaje
To technika tak poszła do przodu, że teraz możesz usuwać pliki z płytki?[/b]
rzeczywiscie, pomylilem sie xD sory za wprowadzenie w blad
 
Do góry Bottom