Maly problem

Mrowa1910

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 20, 2007
Posty
28
Siemka.Sory ze Wam zawracam glowe takim tematem ale mam maly problem,mam film w pliku rmvb z "napisami"i wlasnie o te napisy chodzi bo nie moge ich odtworzyc w media player classic nie wiem sam dlaczego,ustawienia poustawialem chyba dobrze ale i tak nie chodza-output-vmr9......**,directx9**itd.i wlasnie chcialem zapytac czy nie ma jakiegos innego programu do takich filmow czy moze ja jakos jeszcze zle robie w tym media...:/.???Jak mozecie to pomozcie.Z gory dzieki.
 

hxv

Były Moderator
Dołączył
Sierpień 9, 2006
Posty
797
Do filmów lepiej pobrać inny odtwarzacz niż MediaPlayer, niezły jest AllPlayer: nie ma problemów z napisami, po polsku, obsługa lektora (Expressivo).
 

NamelessSoldier

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 8, 2007
Posty
104
Ja cos nie kminie. Masz film *.rmvb i plik *.txt i nie mozesz odtwozyc tego filmy z napisami? ja osbiscie do filmow polecam km-player bo ma swoje kodeki odwtarza wszystko jest za free i ma duzo fajnych funkcji, a ijesli ktos potrzebuje to jesttez po PL.
A jesli masz napisy w pliki z filmem to najprawdopodiobniej sa one wrzucone na obraz i nic z nimi nie zrobisz. So naloznoe bezposrednio na obraz, czyli statyczne.
To jak ty masz? A moze jeszcze inaczej
<
 

kanar123

Użytkownik
Dołączył
Marzec 27, 2008
Posty
451
Do tego rodzaju pliku najlepszy moim zdaniem jest Real Player:

Download:

Kod:
http://www.google.com/search?hl=pl&client=opera&rls=pl&hs=ZUa&q=real+player&btnG=Szukaj&lr=lang_pl
 
Do góry Bottom