Mam BiG BeN GG v2.3 by BoBi 2006 i pare problemów

ludek8

Użytkownik
Dołączył
Listopad 13, 2006
Posty
37
Mam BiG BeN GG v2.3 by BoBi 2006 stworzylem server wszystko bylo ok raz mi sie udalo screena ale na gg bo jak probuje na maila to jest napisane Problemy Z Pocztą !! co zrobic zeby otrzymac screena na maila i na gg oczywiscie bo tylko raz mi sie udalo.wszystko jest dobrze skonfigurowane w 100% wina lezy chyba po stronie programu
 

Ja_Ck

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 31, 2006
Posty
168
oproznij folder "imgcach" moza wysłac tylko 10 screen
zapewne zle skonfigurowałes poczte...
napisz na gg... ;]
 

ludek8

Użytkownik
Dołączył
Listopad 13, 2006
Posty
37
Poczta na stowe dobrze skonfigorowana tego sie nie da zepsuc bo tam sie adres tylko wpisuje to musi byc cos innego mysle ze ta wersia programu ma jakies bledy
masz moze jakas inna instalke tego programu
 

voyteck

Użytkownik
Dołączył
Listopad 25, 2006
Posty
81
a można wiedzieć skąd ściągnąć tego big bena? Jest so niego kod źródłowy? to jest w delphi?
 

TripleX

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 10, 2006
Posty
715
Jak jesteś niewidoczny to też się screen niepokazuje (znaczy się podobno wg.autora sie pokazuje ale u mnie nie)

BigBena można ściągnąć z internetu.Kodu (chyba)(napewno) niema,i jest napisany w delphi.Poszukaj sobie strony na forum.
 

ludek8

Użytkownik
Dołączył
Listopad 13, 2006
Posty
37
big ben apobralem ze strony autora a co do screen to na gg juz zazwyczj dziala nawet na ftp tez ale na meila ciagle nie udaje mi sie tego zrobic macie jakies pomysly??
 

Barion

Użytkownik
Dołączył
Listopad 11, 2006
Posty
3
Proszę podajcie mi hasło do rar'a programu Big Ben (2.3 ver) bo nie moge wejśc na strone producenta na adres [email protected] a pass cracker do winrar'a nie działa
<
 
Do góry Bottom