mam problem

m311975

Użytkownik
Dołączył
Maj 10, 2013
Posty
2
witam jak pod przykrywka posługiwać sie na czacie xat są to czaty które dosyc często zakładane są na stronach radi internetowych otóż mam taki problem mam zmienny adres ip (neostrada) i zmieniałem wielokrotnie ip i zakażdym razem na xat mnie blokowali , nawet po zmianie ip (zostałem nie słusznie zbanowany) bo moderator czy tam admin tegoż czata zachowuje się jakby wszystkie rozumy pozjadał i że on ma najwiekszą władzę na tym czacie i i ogólnie w sieci czy może mi ktoś pomuc lub udzielić dobrej rady czy mam się zgłośić i szukać pomocy w anonymous lub Russians hackers

Proszę o jakąś konkretną odpowiedz ???


Pozdrawiam HCP Haker.com.pl
 

Αvenger

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 21, 2012
Posty
243
i i ogólnie w sieci czy może mi ktoś pomuc lub udzielić dobrej rady czy mam się zgłośić i szukać pomocy w anonymous lub Russians hackers
Kup słownik ortograficzny to po pierwsze.
Tak, Anonymous na pewno pomogą. W końcu wiedzą co to SQLi, XSS oraz DDoS. Elita światowego hackingu.
Tak na poważnie spróbuj TORa.
 

johnnydoe

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 30, 2013
Posty
44
Αvenger;146756 napisał:
Tak, Anonymous na pewno pomogą. W końcu wiedzą co to SQLi, XSS oraz DDoS. Elita światowego hackingu.[/quoute]
Święte słowa ;D Zauważyłem, że anoni są traktowani jak jakaś je*ana wyrocznia ostatnio. A ten ich tekścik? Że "nie zapominają, nie przebaczają"? Mistrzostwo pozerstwa :D.
Αvenger;146756 napisał:
Tak na poważnie spróbuj TORa.
A jak chat będzie blokował tora to spróbuj jakiegoś proxy.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

m311975

Użytkownik
Dołączył
Maj 10, 2013
Posty
2
kolega napisał kup słownik ok ale ja to pisałem ws stanie %%%% sorki muśisz mi wybaczyć ( tak samo jak piszę ten post ) ale niechodzi o błedy ort.[czy trzeba być inteligentnym żeby pisać poprawnie bez błędów ort myślę że nie biorąc pod uwagę wielkiego uczonego einstein,a ale to już inna bajka :) ] tylko zadałem konkretne pytanie a nikt że tak się bende powtarzał - nikt konkretnie mi nie odpowiedział na ten temat ( tor to jest nic w poruwnaniu do tego jaki mam problem z tym czatem ) wszyscy są tacy mądrzy w sieci a nikt mi nie potrafi odp. na moje pytanie ! co koledzy napisali tor i SQLi, XSS oraz DDoS - nie pomaga mam neo i prubowałem różnych sposobów no i!!!! vjakie kolejne wasze sugestie ??????? :)
 

fiskus94

Użytkownik
Dołączył
Marzec 22, 2013
Posty
28
Poszukaj inne programy maskujące. Poczytaj trochę na google, to naprawdę nie boli.
 
Do góry Bottom