MAM ZADANIE BOJOWE dla wszystkich HAKERÓW

Zając Artur

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 1, 2013
Posty
1
Mam zadanie bojowe dla wszystkich hakerów , kwestia po raz pierwszy (chyba) nie jest podyktowana chęcią zysku, czy złośliwością. Pierwszy raz mam nadzieje ze uratuje choć trochę świata :) wszystko powiem dokładnie przez GG 5823915 zgłaszajcie sie jeden po drugim , oddzwaniam na ORANGE jesli trzeba cos dokładnie wyjasnic. Wydaje mi sie ze robie dobrze dla tego gwnianego swiata chcac sie wziac za coś. chodzi mi o http://www.intercam-studios.com/site/pl/ nie chce tej strony niszczyc, ale chce dziewczynie udowodnić ze nie jest sie anonimowym w internecie, nie wiem gdzie te laski pracują co sa z polski na jakich stronach, nie wiem jak obejsc to aby strony wyswietlały zawartosci POLAND , nie działa mimo ze zmienie proxy, zadanie trudne ale cel szczytny, bo moze uratujemy choc troche naiwnych dziewczyn wciaganych w zło, które z racji swojego młodego wieku nie zdaja sobie konsekwencji w przyszłosci, wiele dziewczyn mówi my sie tam nie rozbieramy, ale mimo ze ja im tlumacze wy nie ale jestescie pomiedzy innymi którzy sie rozbierają jestescie porównywane do nich. dajcie cokolwiek abym udowodnił ze mozna ich znalezc nawet z polski , bo stwierdzaja , ze przeciez polacy ich nie widza, nie niszczcie i nie wykozystujcie okazji aby niszczyc ratujcie nasze naiwne dziewczyny polskie, bo firmy wykorzystuja naiwnosc i biede w polsce aby czerpac zyski, kolosalne zyski, ukrucmy razem ten proceder, Zgałaszm sie jako dowódca sił zbrojnych przeciwko degradacji. wszystko załatwiam poprzez GG 5823915 lub tel orange ... oddzwaniam po podaniu nr na GG ( o ile ktos chcxe jakies szcegóły) zniszczmy pier...lonych zboczuchów, i ***istowskie swinie, zniszcmy ludzi którzy namawiaja do złego Bronmy nasze Polskie dziewczyny W WAS JEDYNA NADZIEJA
 
Do góry Bottom