[MASM]WinApi - GUI

5.56

Użytkownik
Dołączył
Luty 1, 2010
Posty
102
Ostatnio zacząłem bawić się MASM-em(a głównie visual editorem do rc,lulz) i naszło mnie pewne pytanie:
Czy istnieją jakieś tabelki przedstawiające wszystkie style np.buttonów w praniu?Bo od interpretowania czegoś takiego może wyłącznie szlag trafić.
I inne pytanie - są jakieś inne opensource'owe RAD-y?(mówię o czystym winapi,wxglade mnie nie interesuje)Bo z tego co wiem, inny edytor do RC jest w VC2k10 Ultimate, ale ściąganie całego kombajnu tylko po to, aby pobawić się jedną funkcją, mija się z celem >.>
 

D.F.

Były Moderator
Dołączył
Listopad 4, 2009
Posty
493
W załączniku.
 

Attachments

  • kontrolka_button.pdf
    139,9 KB · Wyś: 20

5.56

Użytkownik
Dołączył
Luty 1, 2010
Posty
102
@D.F. -
Dzięki, o to mi chodziło!(ale mimo wszystko chyba zrobię coś własnego na ten temat, bo widzę że pewnych najnowszych stajlów nie ma -.-)
@shoorick:
Mówiąc "MASM" miałem na myśli właśnie to IDE, WinAsm ;x nie jest złe, ale ciekawość ciągnie mnie do czegoś,cholera,lepszego.
 

shoorick

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 17, 2008
Posty
66
To była odpowiedź na druge pytanie. Chciał opensource-owy RAD (zrozumiałem "opensource-owe" jak "darmowe") - oprucz winasm-a są radasm abo osobno resed do ediciji RC plików, oraz ResEdit, ale ostatny potrzebują zainstalowane visual studio abo psdk (potrzebują ich *.h pliki) + nie było łatwo włąnczić go do praci z asemblerzem (dawno nie testuwałem go, już jest nowa wersja).
 
Do góry Bottom