Moderator

Achates

Były Administrator
Członek Załogi
Dołączył
Listopad 16, 2001
Posty
147
Witam

Szukamy chętnych do ciężkiej pracy jaką jest moderator tego forum.
Chęć do podjęcia tej ciężkiej pracy proszę o zgłaszanie swojej kandydatury w tym wątku.

Pozdrawiam Achates
 

kielb0l

Użytkownik
Dołączył
Luty 14, 2013
Posty
34
ja zgłaszam siebie :) bardzo dużo czasu siedze na tym forum, prowadzilem forum kiedys wiec daje rade ;) dziennie spedzam bardzo duzoczasu tu !
 

Αvenger

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 21, 2012
Posty
243
Zgłaszam swoją kandydaturę. Jestem aktywnym użytkownikiem forum.
Nie będę się rozpisywał na swój temat gdyż wielu forumowiczów zna mnie dosyć dobrze. Poprostu oferuję pomoc.
Pozdrawiam.
 

Shady69

Użytkownik
Dołączył
Luty 12, 2013
Posty
98
Na forum nie jestem od dekady, ale kilka tygodni temu postanowiłem zarejestrować się tu w wiadomym celu, który chyba ma każdy - nauka i pomaganie. Mam dużą wiedzę na temat web-inf, głównie lubię pracować przy językach webowych i serwerach www. Jeśli chodzi o kompilowane języki, to uwielbiam pisać w Go, sporadycznie w C/C++, gdyż nie przepadam za tymi językami. Telefonie komórkowe i urządzenia przenośne, to także tematy, które lubię, wszelkie zagadnienia z hakerstwa w tych dziedzinach nie są mi obce. Systemy operacyjne mobilne czy desktopowe z rodziny unix-like to coś czego używam na codzień od bardzo dawna i posiadam także sporą wiedzę na te tematy. Ogółem kochając informatykę i wiążąc ją z życiem i stałą przyszłością, nie było sposobu, abym nie polubił też hakestwa, dlatego od jakiegoś już okresu hackowanie to coś poza prorgamowaniem czym lubię się zajmować. Na forum udzielałem się na początku dość okazale, później trochę z mniejszym nakładem, ale można powiedzieć, że jestem tu dość często i widzę co tu się dzieję oraz spełniam nad tym pewną kontrolę umysłową.
Lubię pomagać, dlatego ten tytuł byłby dla mnie pocieszny :) w sumie jest mi wszystko jedno, bo działem na kilku forach (obecnie http://forum.gryviawww.pl/user-8.html - gdzie posiadam ok 100pkt reputacji i 1300postów) i z rangą czy bez jakiejś rangi, staram się być jak najbardziej pomocny. Poza tym lubię pisać, prawie zawsze poprawnie po polsku jak i składniowo moje wypowiedzi są raczej łatwo zrozumiałe i przyjemne w czytaniu. Cec***ący mnie obiektywizm i duuża cierpliwość pozwala na pomaganie w prawie każdym przypadku i każdemu, nawet najbardziej dokuczliwemu człowiekowi :p
Interesuje mnie Wasza definicja moderatora, dlatego chciałbym abyście dogłębniej objaśnili zadania przyszłego moda. Jeśli chcielibyście przedstawić mi swoje refleksje lub po prostu napisać coś więcej o stanowisku, kontakt do mnie jest w sygnaturze,
Pozdriawam ;)
 

Dark Smark

Były Moderator
Dołączył
Kwiecień 29, 2006
Posty
1953
To i ja pogratuluje po długim czasie... Kiedyś było nas "nieco" więcej... :D



PS: Patrzy zupełnie jak kiedyś Eltrial:
file.php


<Wzdycha>...
 
Do góry Bottom